ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Kasım 2013 Pazar 15:46

Hamdi Akın: Aklı selim Fenerbahçeliler bizi istedi


Fenerbahçe'de Seçimli Olağanüstü Genel Kurul'da oy kullanma işlemleri devam ederken, adaylardan Mehmet Ali Aydınlar'ın listesinde bulunan Hamdi Akın, "Aklı selim Fenerbahçeliler bizi istedi." dedi.

Önceki yıllarda Aziz Yıldırım ile birlikte görev yapan, bu kongrede ise Mehmet Ali Aydınlar'ın listesine giren Hamdi Akın, NTV Spor'a yaptığı açıklamada, "Aklı selim Fenerbahçeliler'in çoğu bir alternatif istiyordu, bize baskı yapıyordu." derken, bu nedenle göreve talip olduklarını vurguladı.

Aziz Yıldırım'ın karşısına çıkmalarının sebebini aklı selim sahibi Fenerbahçelilerin talebi olarak gösteren Akın, "Aklı selim sahibi Fenerbahçeliler'in çoğu bir alternatif çıkmasını istiyordu. Bugüne kadar böyle bir baskı vardı hem Mehmet Ali Bey'in hem benim hem de diğer arkadaşlarımızın üzerinde. Onu ortaya çıkarmak için aday olduk." diye konuştu.

Kazanmak ya da kaybetmenin çok önemli olmadığını, önemli olanın bu demokratik ortamın Fenerbahçe'de devam ettiğini göstermek olduğunu vurgulayan Hamdi Akın, göreve gelmeleri halinde neler yapacaklarını da özetledi. Fenerbahçce'de şu anda yapılacak çok iş olduğunu belirten Akın, "Öncelikle Aziz Yıldırım zamanında yarım kalmış projeler varsa onların tamamlarız. Onun haricinde çok fazla yeni proje ve düşüncemiz var. Fenerbahçe'yi dünya kulübü yapmak için bir araya geldik." dedi.

"DELEGELERİN BİLECEĞİ BİRŞEY"

"Kongrenin sonucu ne olur?" sorusu üzerine ise iddialı konuşmaktan kaçınan Akın, "Biz elimizden geleni yaptık. Güzel bir kadro kurup delegenin önüne koyduk. Delege seçer seçmez, onların bileceği birşey." diyerek sözlerini tamamladı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER