ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Kasım 2013 Pazartesi 17:10

Hamdi Akın, 3 gün içinde Aziz Yıldırım'dan özür bekliyor


Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı eski Fenerbahçe yöneticisi Hamdi Akın, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’dan 3 gün içinde özür beklediğini bildirdi.

Fenerbahçe'de dün gerçekleştirilen olağanüstü genel kurulda Mehmet Ali Aydınlar'ın listesinde bulunan Hamdi Akın, sarı - lacivertli kulübün başkanı Aziz Yıldırım'ın kendisi hakkında öne sürdüğü iddialara ilişkin bir açıklama yayınladı.

Kongrenin tüm Fenerbahçe camiasına hayırlı olmasını dileyen Hamdi Akın, "Ancak Sayın Aziz Yıldırım’ın, sadece beni değil ekibimizde yer alan diğer yönetim kurulu üyelerini de itham eden konuşmalarından ve kongreyi siyasi bir showa dönüştürmesinden son derece rahatsız olduğumu söylemeliyim." ifadelerini kullandı.

Aziz Yıldırım'ın seçim boyunca kendisine yönelik yaptığı saldırılarla töhmet altında bırakılmış olmaktan büyük üzüntü duyduğunu kaydeden Akın, açıklamasında şöyle dedi: "İtibarımı zedeleyen, her türlü asılsız açıklama ile ilgili olarak 3 gün içinde Aziz Yıldırım’ın özür dilememesi durumunda gerekli hukuksal süreçlere başvuracağımı tüm kamuoyunun bilgisine sunarım. Delegeler kadar kendisinden etkilenmediğimi, söylediklerine hiçbir zaman inanmadığım için meydanın boş olmadığını söylemek istiyorum. Şahsen iyi bir Fenerbahçeli olduğumu düşünüyorum. Sorumlu bir Fenerbahçeli olarak çok sevdiğim kulübüme hizmet etmekten hiçbir zaman kaçınmadım. Bugün yine benzer bir yarışın içine girdiysek bu Fenerbahçe’mizi daha iyi yerlere taşımak içindir. Söz konusu iftiraların ispatlanması durumunda çok sevdiğim Fenerbahçem’den İstifa edeceğim, tabi aksi durumda da Sayın Aziz Yıldırım istifa etmelidir, zira kişilere İftira atmak ve manevi şahsiyetine zarar vermek bu kadar basit olmamalıdır."

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER