ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 15 Nisan 2013 Pazartesi 21:27

Halil Ünal: Alper Potuk için Galatasaray'dan teklif gelmedi


Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı ve Eskişehirspor Kulüp Başkanı Halil Ünal, Milli oyuncu Alper Potuk için Galatasaray'dan herhangi bir resmi teklifin gelmediğini söyledi.

Bugün gerçekleştirilen Kulüpler Birliği toplantısı sonrası Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Son günlerde adı bir çok takımla birlikte anılan Milli futbolcu Alper Potuk'un transfer konularına açıklık getiren Başkan Halil Ünal, Alper için gelen bir resmi teklifin olmadığını belirtti.

Ünal, "Alper Potuk bizim evladımız ve kendi alt yapımızdan yetiştirdiğimiz bir oyuncumuz. Şuanda çok güzel oynuyor ve Avrupa'dan çok ciddi takipler var. Galatasaray'dan aldığımız resmi bir teklif şuan yok. Galatasaray'ın Alper ile ilgilendiklerini de duyumlardan biliyorum. Ama sezon bitmeden hiçbir oyuncumuzu satmayız sonuçta bizimde hedeflerimiz var UEFA'ya gitmek istiyoruz. Ama sezon bittiğinde Alper'i çağırır konuşurum ve kendisi de ayrılmak isterse kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda değerlendiririz aksi taktirde satmayı düşünmüyorum." diye konuştu. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER