ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL28°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 08 Ekim 2013 Salı 19:56

Haker: Ücretsiz bilet dağıtımımız söz konusu değil


Taraftar operasyonu kapsamında Fenerbahçe Stat ve Tesisler Yardımcısı Yalçın Haker ve Ömer Temelli emniyette ifade verdi. Yalçın Haker, emniyet çıkışında basın mensuplarına "Ücretsiz bilet dağıtımımız söz konusu değil." dedi.

Son yıllarda futbol maçlarında yaşanan olaylardan dolayı yapılan 'taraftar operasyonu' kapsamında Fenerbahçe stat ve tesisler yardımcısı Yalçın Haker ile Ömer Temelli emniyette ifade verdi. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğüne gelip bilgilerine başvurulan Yalçın Haker emniyet çıkışında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Haker, "Malumunuz olduğu gibi daha önce yapılan taraftar organizasyonuyla ilgili 6222 sayılı kanuna muhalefetten bilgimize başvurmak için çağırdılar. Bildiğimiz şeyleri anlattık." dedi.

Bir gazetecinin 'Ücretsiz bilet hakkında size bir şey sordular mı?' sorusu üzerine Haker şunları söyledi: "Bizim ücretsiz bilet dağıtımız söz konusu değil. Öyle bir talep de yoktu. Öyle bir şey sormadılar, sadece gruplara verilen toplu biletler var mı, onları sordular. Biz de cevabını verdik. Bizim herhangi bir ücretsiz bilet dağıtımımız olmuyor." ifadelerini kullandı. Ömer Temelli ise Organize Şube Müdürlüğüne ifade vermeye devam ediyor.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER