ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL34°C
Az Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 18 Haziran 2013 Salı 13:09

Hakan ve Alperen hazırlıkları değerlendirdi


FIFA U20 Dünya Kupası grup maçlarını Trabzon ve Rize'de oynayacak olan U20 Milli Futbol Takımı oyuncularından Hakan Çalhanoğlu ve Alperen Uysal, kampı ve hazırlıkları değerlendirdi.

Trabzon'da çok iyi karşılandıklarını belirten Hakan Çalhanoğlu, "Bizi havalimanında çok iyi karşılandılar. Ben ilk defa böyle bir şey gördüm. Trabzon çok güzel bir yer. İnsanların bizi halay oynayarak karşılaması çok güzel. En iyi şekilde antrenmanları yapıp maça iyi şekilde yapacağız. Paraguay'a hazırlık maçında maalesef kaybettik. Aslında çok iyi oynamıştık. Çok pas yapmıştık ama kaleyi göremedik. İyi bir ders aldık. Cumartesi iyi bir şekilde gruptaki ilk maçımız olan El Salvador karşılaşmasına çıkacağız." dedi.

Muhammed Alperen Uysal ise kampın 3. ve son aşamasına geldiklerini belirterek, "Trabzon'da herşey çok iyi. Hava güzel, ortam güzel. Hazırlık maçının sonucu kötü oldu ama oyun olarak iyiyiz. Kalan günleri en iyi şekilde değerlendirip inşallah gruptan çıkacağız. Antrenman için burası çok uygun. Trabzon halkı bizi çok iyi karşıladı. Ben bu kadarını beklemiyordum. Onlara teşekkür ediyoruz. İnşallah turnuvada da tribünler dolu olur ve biz de gruptan çıkarız." dedi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER