ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Ağustos 2013 Cuma 11:17

Haftanın programı


Futbolda Spor Toto Süper Lig ile PTT 1. Lig'e 3. hafta maçlarıyla devam edilirken, Spor Toto 3. Lig'de 2013-2014 sezonu ilk hafta maçlarıyla başlayacak.
Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel futbol liglerinde haftanın maç programı şöyle:

- Spor Toto Süper Lig

Bugün:
20.00 Torku Konyaspor-Kasımpaşa (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
21.45 Eskişehirspor-Galatasaray (Eskişehir Atatürk)
Yarın:
20.00 Kayserispor-Elazığspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
21.45 Medical Park Antalyaspor-Bursaspor (Akdeniz Üniversitesi)
21.45 Fenerbahçe-Sivasspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)
1 Eylül Pazar:
19.30 Beşiktaş-Gaziantepspor (Atatürk Olimpiyat)
20.00 Kardemir Karabükspor-Gençlerbirliği (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
20.30 Çaykur Rizespor-Kayseri Erciyesspor (Yeni Rize Şehir)
21.45 Akhisar Belediyespor-Trabzonspor (Manisa 19 Mayıs)

- PTT 1. Lig

Yarın:
16.00 1461 Trabzon-Adana Demirspor (Akçaabat Fatih)
20.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Boluspor (Kamil Ocak)
20.00 Mersin İdmanyurdu-Karşıyaka (Tevfik Sırrı Gür)
1 Eylül Pazar:
17.00 Balıkesirspor-Denizlispor (Balıkesir Atatürk)
20.00 Samsunspor-Fethiyespor (Samsun 19 Mayıs)
20.00 Bucaspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Yeni Buca)
20.00 Şanlıurfaspor-Kahramanmaraşspor (Şanlıurfa GAP Arena)
20.00 Adanaspor-Manisaspor (Adana 5 Ocak)
2 Eylül Pazartesi:
20.00 Ankaraspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Yenikent ASAŞ)

- Spor Toto 3. Lig

1. Grup:
1 Eylül Pazar:
16.00 Bergama Belediyespor-Trabzon Akçaabat Futbol Kulübü (Bergama 14 Eylül)
16.00 Siirtspor-Localtime Fatih Karagümrük (Siirt Atatürk)
16.00 Sivas Dört Eylül Belediyespor-Derince Belediyespor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)
16.00 Payas Belediyespor 1975-Tekirova Belediyespor (Tarsus Burhanettin Kocamaz - Seyircisiz)
16.00 Adliyespor-Silivrispor (Yenimahalle Hasan Doğan)
16.00 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Yeşil Bursa (Hanife Mahçiçek)
16.00 Kızılcabölükspor-Ümraniyespor (Doğan Seyfi Atlı)
16.00 Beylerbeyi-Belediye Bingölspor (Beylerbeyi 75.Yıl)
16.00 Adıyamanspor-Ankara Demirspor (Adıyaman Atatürk)

2. Grup:
1 Eylül Pazar:
16.00 Hacettepe-Balçova Belediyespor (Cebeci İnönü)
16.00 Orhangazispor-Çorum Belediyespor (Orhangazi İlçe)
16.00 Erzurum Büyükşehir Belediyespor-Elibol Sandıklı (Kazım Karabekir)
16.00 Sancaktepe Belediyespor-Batman Petrolspor (Sancaktepe Belediyesi Hakan Şükür)
16.00 Darıca Gençlerbirliği-Ünyespor (Darıca İlçe)
16.00 Çıksalınspor-Bursa Nilüfer (Vefa)
16.00 Manavgat Evrensekispor-Maltepespor (Evrenseki)
16.00 Düzyurtspor-68 Yeni Aksarayspor (Yavuz Selim)
16.00 Sakaryaspor-Elazığ Belediyespor (Sakarya Atatürk)

3. Grup:
1 Eylül Pazar:
16.00 Kayseri Şekerspor-Anadolu Üsküdar 1908 Spor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi Yan Açık Saha)
16.00 Arsinspor-Kocaelispor (Arsin İlçe)
16.00 Şekerspor-Belediye Vanspor (Bağlum Belediye)
16.00 Ayvalıkgücü Belediyespor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Ayvalık Hüsnü Uğural)
16.00 Yimpaş Yozgatspor-Keçiörengücü (Yozgat Şehir)
16.00 Gölcükspor-Yeni Diyarbakırspor (Gölcük)
16.00 Erzincan Refahiyespor-Kırıkhanspor (Erzincan 13 Şubat)
16.00 İstanbulspor-Tuzlaspor (Bahçelievler İl Özel İdare)
16.00 1930 Bafraspor-Menemen Belediyespor (Çarşamba İlçe)

 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER