ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Yağmur
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Temmuz 2013 Çarşamba 11:47

Hacıosmanoğlu ve Usta'dan birlik mesajı

Hacıosmanoğlu ve Ustadan birlik mesajı


Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ile mayıs ayında yapılan genel kuruldaki en güçlü rakibi Muharrem Usta, bordo-mavili kulübün menfaatleri için birlikte hareket etme kararı aldı. İstanbul'da bir araya gelen ikili, camiaya da birlik mesajı verdi.

Bu önemli buluşmayla ilgili kulüp sitesinden, 'Trabzonspor birlikte daha güçlü' başlığı ile yapılan açıklamada, “Başkanımız İbrahim Hacıosmanoğlu, kulübümüzün son seçimli Genel Kurulu'nda başkan adayı olan Muharrem Usta ile camiamıza birlik beraberlik çağrısı yaptı. Bir araya gelen Hacıosmanoğlu ve Usta, kulübün geleceği adına bundan böyle basketboldan sonra futbolda da birlikte hareket etme kararı aldı." denildi.

Medical Park Hastaneleri'nin sahibi olan Muharrem Usta, daha önce yaptığı açıklamada Trabzonspor Basketbol takımına destek olacağını belirtmişti. Usta'nın, futbol takımına nasıl bir destek vereceği açıklanmasa da bunun sponsorluk yoluşla ya da direk maddi destek verme şeklinde olabileceği belirtiliyor.

Trabzonspor kulübünün 25-26 mayıs tarihlerinde yapılan ve 5 adayın yarıştığı olağanüstü genel kurulunda İbrahim Hacıosmanoğlu 1571 oyla başkanlığa seçilirken, Muharrem Usta 1496 oy almıştı.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER