ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Haziran 2013 Salı 21:28

Hacıosmanoğlu: Adaletin er ya da geç tecelli edeceğine inanıyoruz


Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, şike süreciyle ilgili adaletin er ya da geç tecelli edeceğine inandığını belirtti.

Hacıosmanoğlu, UEFA disiplin müfettişlerinin 3 Temmuz süreciyle ilgili olarak yürüttüğü soruşturma doğrultusunda Disiplin Kurulu’na yaptığı sevkler konusunda kulüp sitesinden bir açıklama yaptı. Açıklamasında adaletin er ya da geç tecelli edeceğine olan inancına vurgu yapan Hacıosmanoğlu, “Bugüne kadar olduğu gibi bundan böyle de uluslararası hukuk sürecini büyük bir dikkatle takip ediyoruz.” dedi.

Futbolda adaleti tecelli ettirmek adına yola çıktıklarının da altını çizen Hacıosmanoğlu, “Türk futbol kamuoyunun bizden ahlaki değerlerin ve adaletin ön plana çıkartılması yönündeki beklentisinin karşılığını mutlaka vereceğiz. Hukuksal anlamda mevcut süreci dün olduğu gibi bugün de büyük bir dikkatle takip ediyoruz ve takip etmeye devam edeceğiz. Hukuksal anlamda sürecin kesinlikle içerisinde olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Kulübümüzün hakkını sonuna kadar koruyacağız ve hak ettiğimiz sonucu alacağız.” ifadelerini kullandı.

Başkan Hacıosmanoğlu, bu doğrultuda resmi görüşlerini de yarın yapacakları açıklama ile kamuoyuyla paylaşacaklarını belirtti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER