ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL6°C
Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Mayıs 2013 Perşembe 13:26

Gümüşhanespor'da hedef 1. lig

Gümüşhanesporda hedef 1. lig

Spor Toto 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta Yozgat'ta oynanan play off final maçının ardından şampiyon olarak 2. lige yükselen Gümüşhanespor'da hedef 1. lige yükselmek.


Spor Toto 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta Yozgat'ta oynanan play off final maçının ardından sampiyon olarak 2. lige yükselen Gümüşhanespor'da hazırlıklar bütün hızıyla devam ediyor.
 
Hedeflerinin 1. lige çıkmak olduğunu belirten Gümüşhanespor Başkanı İdris Çimen: "Heyecanımızı kaybetmeden, rehavete kapılmadan emin ve kararlı adımlarla bu hedefimize ulaşacağız." dedi. Teknik Direktör Yavuz İncedağ ise "Önümüzdeki sezonu da başarıyla tamamlayıp, Gümüşhanespor'u hakettiği yere taşıyacağız" diye konuştu. 
 
Geçtiğimiz hafta Darıca Gençlerbirliği'ni ilk yarıda attığı iki golle geçerek şampiyonluk ipini göğüsleyen Gümüşhanespor'un Başkanı İdris Çimen şunları söyledi: 
 
"Bizim için zor bir süreç oldu. Ama güçlü rakiplerimiz arasından sıyrılmayı başardık. Futbolcularımız, teknik ekibimiz ve taraftarlarımızla kenetlenerek bu başarıyı yakaladık. Hedefimiz öncelikle 1. lig. Heyecanımızı kaybetmeden, rehavete kapılmadan emin ve kararlı adımlarla bu hedefimize ulaşacağız. Türkiye'nin dört bir tarafındaki Gümüşhaneli taraftarlarımızın çok değerli desteklerini hissediyoruz. Bu desteklerden aldığımız güçle ve heyecanla bütün hazırlıklarımızı tamamlamaya gayret ediyoruz. Seneye fırtına gibi bir Gümüşhanespor sahalarda esiyor olacak. Herkesi bu futbol keyfine ortak olmaya davet ediyoruz." 
 
Teknik Direktör Yavuz İncedağ da "Futbolcularımız gayet azimli ve disiplinli. 2. lige çıkmayı başardık ama bu bizim için yeterli değil. Önümüzdeki dönemi de başarıyla tamamlayıp, Gümüşhanespor'u hakettiği yere yani 1. lige oradan da inşallah Süper Lig'e çıkaracağız. Ben ve futbolcularım buna inanıyoruz, taraftarımız inanıyor. Bu inanç ve ruhla hedefimize ulaşacağız, hiç şüphemiz yok." diyerek, takımına ve taraftarına olan güvenini ifade etti. 
 
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER