ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL27°C
Az Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Aralık 2013 Pazar 12:13

Gümüşhane Torul Gençlik'te transfer


Acıbadem Erkekler Voleybol Ligi'nde mücadele eden Gümüşhane Torul Gençlik, orta saha oyuncusu Volkan Döne'yi transfer etti.
Gümüşhane Torul Gençlik Antrenörü Ali Bahadır Aksoy, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Volkan Döne'nin geçen sezon da takımın liberosu olduğunu belirterek, "Bu sezon transfer olduğu Konak Belediyesi'nde uyumla ilgili sorun yaşadı. Zaten burası kendi takımı ve kendisiyle yeniden anlaştık. Şu anda bizimle beraber ve ikinci yarı hazırlıklarımız için arkadaşları ile çalışıyor" dedi.
Volkan Döne ise Gümüşhane Torul Gençlik'te beş sezon oynadığını, eski takımına dönmenin kendisini mutlu ettiğini söyledi. İkinci yarı hazırlıklarını yeni takımı ile sürdüreceğini vurgulayan Döne, şunları söyledi:
"Eski takımıma sezon başında gelmek istiyordum ama kısmet olmadı. İkinci yarı başında gelmek nasip oldu. Bahadır hocamla konuştum. Hocam, 'olabilir' dedi. Yönetimle de konuştum. Oynadığım Konak Belediyesi'nde sıkıntılar vardı. Eski takımımla anlaştım ve şimdi buradayım. Eski takımıma geri dönmek beni çok mutlu etti. Artık Torul için mücadele edeceğim."
 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER