ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 12 Haziran 2013 Çarşamba 15:45

G.Saray'dan, Luis Fabiano için büyük kapışma!

G.Saraydan, Luis Fabiano için büyük kapışma!

Brezilya futbolunun son yıllarda yetiştirdiği en iyi golcülerden biri olarak kabul edilen Luis Fabiano'nun takımdan ayrılacağı belirtildi.


Brezilya'nın güçlü takımlarından Sao Paulo'nun 32 yaşındaki golcüsü Luis Fabiano için Galatasaray büyük bir savaş veriyor.

Yunan Ligi takımlarından Olympiakos ile girilen bu mücadelede sona gelindi. Brezilya medyası, yıldız golcünün bir kaç gün içinde kararını vereceğini ve yeni takımına gideceğini açıkladı. Fabiano için en ciddi tekliflerin ise türkiye'den Galatasaray ile Yunanistan'dan Olympiakos olduğunun altı çizildi.


 

Bu arada iki kulübün teklifleri de gün yüzüne çıktı. Galatasaray'ın önerdiği 4.5 milyon euro'ya karşı Yunan ekibi 5 milyon euroluk bir teklif sundu. Sao Paulo kulübü, iki kulübü çarpıştırıp fiyatı 6 milyon euro'ya çıkartmaya çalıştığı da gelen haberler arasında.

Fabiano'nun attığı müthiş goller!Ancak Brezilya basını, Fabiano'nun daha prestijli bir takım olarak gördüğü, kendisinin daha çok kazanacağı ve Drogba, Sneijder gibi yıldızların olduğu Galatasaray'ı tercih edeceğini iddia etti.

(fotospor)

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER