ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Mart 2013 Salı 11:39

G.Saray'da Arena’nın çim sorunu çözülüyor!

G.Sarayda Arenanın çim sorunu çözülüyor!

Cimbom, Eskişehir’den çim uzmanı alacak ve Arena’nın sorunu çözülecek.


G.Saray, Sneijder ve Drogba’yı getirdi ama yıldızlarını oynatacak zemini hazırlayamadı. Bu sorunu çözmeye kararlı olan yönetim, Arena’yı Eskişehir Stat Müdürü Tarık Uslu’ya teslim etmeyi planlıyor .
 
Galatasaray’da transfer bitmez… Devre arasında Drogba ve Sneijder’i kadrosuna katan fakat bu yıldızlardan bozuk zemin nedeniyle iç sahada verim alamayan sarı-kırmızılılar, sorunu kökten çözüyor. Aslan, Türkiye’nin en iyi zeminlerinden birine sahip olan Eskişehirspor’da çim konusuyla ilgilenen tek yetkili olan Tarık Uslu’nun peşinde. Cimbom’un aracılar vasıtasıyla Uslu’ya teklifte bulunduğu öğrenildi. Eskişehirspor Stat Müdürü olarak 24 Haziran’a kadar akreditesi bulunan Uslu’ya Galatasaray’ın 200 bin TL nakit, aylık da 6-8 bin dolar arası bir maaş önerdiği bildirildi. Ancak bu konuda son sözü söyleyecek olan kişi Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal. Cimbom, hemen olmasa da sezon sonunda Uslu’yu göreve getirmek istiyor.
 
SON ÇÖZÜMÜ SÖYLEMİŞ
 
Son oynanan Eskişehirspor-Galatasaray maçından önce ikinci başkan Ali Dürüst ve yönetici Abdurrahim Albayrak, Tarık Uslu ile bir araya gelmiş ve kendisinden TT Arena’nın zemini konusunda bilgi almıştı. Uslu’nun bu ikiliye, “Aralık-Ocak ayında çimin kök salması imkansız. Stat hem rüzgar hem de ışık almıyor. Bunun için güneş ışığı panelleri artırılmalı ve rüzgar tribünleri alınmalı’’ dediği öğrenildi. Tarık Uslu, Eskişehirspor’un maaşlı çalışanı olmasına rağmen yurt içinde ve dışında pek çok kulübe zemin konusunda danışmanlık yapıyor. Hatta geçtiğimiz yıl dünya devi Barcelona’ya seminere gitmişti.
  
Kaynak: AMK

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER