ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Ağustos 2013 Cuma 14:27

G.Saray ile Arsenal arasında korkulan yakınlaşma!

G.Saray ile Arsenal arasında korkulan yakınlaşma!

Emirates Cup için karaborsaya düşen biletler akıllara daha önce yaşanan kavgayı getirdi.


2006 yılı Ekim ayında açılan Arsenal'in Emirates Stadı'nda pazar günü oynanacak Galatasaray-Arsenal maçının biletleri geçen hafta sonu tükendi. Cumartesi oynanacak Porto maçı için kale arkasında az sayıda bilet kalmasına karşın, pazar günkü Arsenal maçının biletleri karaborsaya düştü.

Galatasaray taraftarları için ayrılan Arena'da günlüğü 180 YTL'ye satılan biletlerin geçen hafta tükenmesinin ardından Arsenal'in internet sitesinde 29 ve 34 sterline satılan biletler de tükendi. Yer ayırtmakta geç kalan taraftarla karaborsacılar 100 sterline bilet satmaya çalışıyorlar.

61 kişilik Emirates Stadı'nda bir dostluk maçına gösterilen ilgi Arsenal Kulübü yönetecilerini de şaşırttı.

İngiltere'de yaşayan Türkler'in çoğu pazar günü Emirates Stadı'na gitmek için yarışıyorlar. Arsenal'li seyircilerle birlikte oturacak Türk taraftarlar, Arsenal seyircisiyle Kopenhag'da UEFA Kupası finalinde yaşanan kavgaları hatırlamak istemiyorlar.

Bugün saat 12 civarlarında Gatwick Havalimanında futbolcu kafilesinin Londra'ya gelmesi bekleniyor. Saat 14 sıralarında ise Başkan Ünal Aysal'ın başka bir THY uçağı ile Heathrow Havalimanı'na gelmesi bekleniyor.

Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı Metin Arslan tarafından karşılanacak Ünal Aysal'ın programı farklı. Mayfair'de bir otelde kalacak Ünal Aysal akşam Taraftarlar Derneği'nin düzenlediği Şampiyonluk Balosu'nda konuşacak.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER