ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Temmuz 2013 Perşembe 22:44

Gri forma satışa çıkıyor

Gri forma satışa çıkıyor

Beşiktaş'ın 2013-2014 sezonunda giyeceği adidas imzalı gri forma, Kartal Yuvası ve adidas mağazalarında yarın satışa çıkacak.


Beşiktaş'ın kuruluşunun 110. yılı nedeniyle özel bir anlam taşıyan adidas Gri Forma, yarın (26 Temmuz) satışa sunulacak.
Modern bir çizgide koyu griden açık griye degrade renk geçişiyle tasarlanan adidas Gri Forma, dünü ve bugünü birleştiren detayları ile Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün 110. yılına ayrı bir anlam katıyor.
110. yıla özel, Beşiktaş JK arması formanın sol üst bölümünde, taraftarın kalbinde konumlanıyor. Ayrıca 110 yıllık tarihde yer almış üç logo bütünleşik biçimde, formanın sırt iç ense bölümünde taraftarı karşılıyor.
 
Gri Formalar adidas’ın en yenilikçi teknolojileriyle hazırlandı

Yeni adidas Gri Formalar, adidas’ın en ileri, yenilikçi teknolojileriyle hazırlandı. Formalarda yer alan adidas’ın ClimaCool®  teknolojisi sayesinde vücudun en çok ısınan bölgeleri tespit edilerek özel tasarlanmış havalandırma kanalları ile iç ve dış hava akımı oluşturuluyor. Böylece vücudun kuru ve serin kalması sağlanıyor. Bu da futbolcuların vücut ısılarını 90 dakika boyunca ideal seviyede tutarak, dayanıklılıklarını artırıyor.
adidas formalarda kullanılan FORMOTIONTM teknolojisi ise, sunduğu özel kıvrım ve kesimlerle sporcuların doğal hareketlerini destekliyor ve performansı artırıyor.

Adidas Gri Forma, 110 TL’lik satış fiyatıyla yarın (26 Temmuz) tüm Kartal Yuvası mağazaları ve adidas yetkili satış noktalarında taraftarın beğenisine sunulacak.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER