ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL18°C
Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 12 Mart 2013 Salı 16:57

Göztepe-Karşıyaka maçına geri sayım

Göztepe-Karşıyaka maçına geri sayım

Hafta sonu oynanacak Göztepe-Karşıyaka maçında Karşıyaka taraftarı için 4 bin 200 kişilik yer ayrıldı.


PTT 1. Lig’de pazar günü oynanacak Göztepe-Karşıyaka maçı için Karşıyaka’ya 4 bin 200 kişilik yer ayrıldı. Valilik toplantı salonunda İzmir Vali Yardımcısı Fazlı Akgün başkanlığında yapılan toplantıda Atatürk Stadı’nda pazar günü saat 19.00’da başlayacak müsabakada alınacak güvenlik önlemleri görüşüldü.

Toplantıda alınan bazı kararlar şöyle: -Karşıyaka taraftarı için Mersinli kale arkası tribünde 4 bin 200 kişilik yer ayrılacak, bu alan için kapalı ve açık tribünlerde tampon bölge yapılacak.

 -Her iki takım taraftarlarının karşılaşmaması için Karşıyaka taraftarı saat 14.00’ten itibaren Karşıyaka İZBAN tren istasyonunda toplanacak ve belli saatlerde kendilerine ayrılmış trenlerle Salhane İZBAN İstasyonu’na gidecek.

-Karşıyaka taraftarı için stat kapıları saat 14.30’da açılacak ve taraftarlar stada 16.00’ya kadar Mersinli kapısını kullanarak girecek. Bu saatten sonra stada girmek isteyen Karşıyaka taraftarı stada alınmayacak.

-Bileti olmayan Karşıyaka taraftarı stada alınmayacak, Karşıyaka’ya ayrılan biletler kulüp tarafından Karşıyaka’da belirlenecek bir yerde satılacak.

-Karşıyaka taraftarları aynı yolu kullanarak stadı terk edecek.

-Karşıyaka takım otobüsü Mersinli kapısından giriş yapacak.

-Göztepe taraftarı stada saat 16.00’dan itibaren ana giriş ve İZULAŞ Garajı kapılarından girecek.

-Her türlü silah, kesici veya delici alet, sis bombası ve maytap gibi patlayıcı, parlayıcı, yanıcı, yakıcı maddeler ile atılması halinde zarar verebilecek diğer maddeler, alkollü içecekler ve çevreyi kirletecek nitelikteki konfeti ve benzer cisimler stat kapılarından içeri alınmayacak.

-Atatürk Stadı ve çevresinde 14.00-19.00 saatlerinde alkollü içki satışı yapılmayacak.

 

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER