ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Rüzgarlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Şubat 2013 Pazartesi 20:00

Gözler Fenerbahçe maçında

Gözler Fenerbahçe maçında

Spor Toto Erkekler Türkiye Kupası Sekizli Final ilk maçında Fenerbahçe Ülker ile karşılaşacak Pınar Karşıyaka, hedefi kupa olarak belirledi.


Basketbolda, Eskişehir’de düzenlenecek Spor Toto Erkekler Türkiye Kupası Sekizli Final ilk maçında çarşamba günü Fenerbahçe Ülker ile karşılaşacak Pınar Karşıyaka’da, Genel Menajer Levent Türknas, ”Fenerbahçe Ülker’i yenip kupaya doğru gitmek istiyoruz” dedi.

Türknas, AA muhabirine yaptığı açıklamada, sezon başından bu yana yükselen bir form grafiklerinin bulunduğunu, Türkiye’de ve Avrupa’da istedikleri sonuçları aldıklarını söyledi.

Bu süreçte takım olarak ”havalarını kaybetmediklerini” kaydeden Türknas, ”Bu moralle Fenerbahçe Ülker maçına çıkacağız. Her zamanki mücadelemizi sahaya yansıtacağız. Fenerbahçe Ülker’in bizden çekinmesi lazım. Bizim gücümüz ortada. Caner ve Can Maxim’in maçta forma giyemeyecek olması bizim için handikap ama biz takım oyununu iyi oynuyoruz. Fenerbahçe Ülker’i yenip kupaya doğru gitmek istiyoruz” diye konuştu.

Türknas, Fenerbahçe Ülker’den kiraladıkları Can Maxim Mutaf için yaptıkları protokolde, bu oyuncunun Fenerbahçe Ülker’e karşı oynamayacağının yazdığını belirterek, ”Caner’in elinden geçirdiği operasyonun ardından Can Maxim’in bu maçta oynaması için Fenerbahçe Ülker’e başvurduk. Bu konuda görüşmeler sürüyor ama muhtemelen kendisi çarşamba günü oynamayacak” dedi.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER