ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL25°C
Rüzgarlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Ekim 2013 Pazartesi 15:45

Gözde Sonsırma: İşin sırrı aile olmak


Kadınlar Dünya Kulüpler Voleybol şampiyonu Vakıfbank'ın takım kaptanı Gözde Sonsırma, takımda yardımlaşmanın üst düzeyde olduğunu ve takımda bir aile olduklarını ifade etti. Gözde Sonsırma, başarının sırrının da bu birliktelik olduğunu iddia etti.

Vakıfbank'ın takım kaptanı Gözde Sonsırma, NTVSpor'a yaptığı açıklamada, 52 maçtır mağlup olmayan ve tüm kupaları namağlup kazanan ekibin bir parçası olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. Başarılı oyuncu, şöyle konuştu:

"Bir sezon boyunca hiç yenilmedik ve tüm kupaları namağlup kazandık. Çok güzel bir duygu, çok büyük bir gururu yaşıyoruz. Bu işin arkasında kocaman bir aile var ve sadece 14 sporcudan oluşmuyor. İşin sırrı aile olmaktan geçiyor."

Bu kupaya ulaşmanın zor olduğunu ifade eden Gözde, "Daha önceki senelerde bu şampiyona kolaydı, çok kaliteli takımlar gelmiyordu. 1 set verdiğimiz için kolay kazanmış görünüyor olabiliriz ama bence en zor dünya kulüpler şampiyonalarından birisiydi. Çünkü Brezilya, Çin takımları çok kaliteli oyunculara sahipler. Biz de tam performansa sahip değiliz. Herkes birbirine yardım ettiği için şampiyon olduk." diyerek sözlerini tamamladı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER