ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL24°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 10 Ağustos 2014 Pazar 15:28

Gönül’den Ersun Yanal açıklaması

Gönülden Ersun Yanal açıklaması

Fenerbahçe’nin tecrübeli futbolcusu Gökhan Gönül, teknik direktör Ersun Yanal’ın istifasının ardından sosyal medya üzerinden açıklama yaptı.


Sarı-lacivertli futbolcu Gökhan Gönül, kaptanların ve futbolcuların hocalarını istemedikleri yönünde çıkan haberleri sert bir dil ile tepki gösterdi.

Gönül’ün twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Bugün Ersun hocanın istifa ettiğini üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım. Bu tarz kriz ve istifa durumlarında sürekli su yüzüne çıkan ve Fenerbahçe camiasını içeriden yıkma çabasında olanlar, bu bir görevden alma değildir. Ersun Hoca’nın kendi iradesiyle vermiş olduğu karar gerçeğini başka yönlere çekip, sanki şahsım ve takım kaptanlarım Ersun Hoca’yı istemiyor gibi gösterenlerin, gerçekte Fenerbahçeli olmadıklarını bizler çok iyi biliyoruz. Siz Fenerbahçeliler de bilin. Ne ben, ne de kaptanlarım, bugüne kadar kimsenin ekmek parasıyla ya da kariyeriyle oynayacak karakter ve kişilikte olmadık. Olmayız da. Ve Unutmayın ki, herkes söylem ve eylemlerinde kendi ahlakının gereğini sergiler" dedi.
 

KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER