ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Temmuz 2013 Çarşamba 16:55

Gökhan Töre ve Günay Güvenç: Başarılı olmak istiyoruz


Beşiktaş’ın Rubin Kazan Takımı’ndan bir yıllığına kiraladığı Gökhan Töre ve Stuttgart Kickers takımından transfer edilen genç kaleci Günay Güvenç, yeni sezonda çok çalışarak başarılı olmak istediklerini söyledi.
    2013-2014 sezonu öncesi Almanya’nın Berlin şehrinde yeni sezona hazırlanan Beşiktaş’ta Gökhan Töre, ilk fırsatta kendini ispatlamak istediğini söyledi.
    Gökhan, “ İyi bir çalışmayla devam ediyoruz. Kamp sonunda inşallah forma giyer ve sezona iyi başlarız. Hepimiz için hayırlı uğurlu olsun, camiamız için hayırlı olsun. Sakatsız bir sezon diliyorum. Sakatsız, belasız bir dönem olsun. Hocamızla Hırvatistan’a karşı milli takımdan tanıyorum. Bize katkıları olacaktır diye düşünüyorum. Benim geçen sezonki performansım iyi değildi. Gerçek Gökhan Töre’yi göstermek istiyorum. Geride kalan sezonu hemen unutturmak istiyorum.
Bireysel oyuncu tabirine katılmıyorum. Uyum sağlamaya çalışacağım. Beşiktaş camiasıyla başarılı olacağıma inanıyorum. Kaliteme inanıyorum, yeteneklerimi de. İlk maçımda kendimi Türk futboluna ispatlayacağım.”şeklinde konuştu.
    Genç kaleci Günay Güvenç ise, kendisine güvendiğini ve bugüvenin kendisini Beşiktaş’a kazandırdığını belirtti.
    Günay, “ Kazasız belasız bir kamp dönemi olsun. Ağabeylerimizin dediğini yapıp, takımla iyi çalışıp kampı bitirmek istiyoruz. Yeni kaleci antrenörüyle birlikte çalışmak çok başka. Yaptıkları çok farklı. Biraz sert idman yapıyor. Kamp döneminde özellikle. Cenk ve Emre ile iyi çalışıyoruz. Yavaş yavaş alışıyoruz. Herkes kendini gösterip sıfırdan başlıyoruz. Bir kaleci daha gelmesi benim için fark etmez. Kendimi göstermeye geldim. Geleceğim için iyi bir adım. Kendime güvenmeseydim Beşiktaş’a gelmezdim. İstersen 5-6 kaleci olalım, ben kendi işime bakacağım. Bütün herkese kendimi gösterip şimdi olmazsa ileride kaleyi korumak istiyorum.”dedi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER