ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Eylül 2014 Salı 09:53

Gökhan Gönül'den penaltı açıklaması

Gökhan Gönülden penaltı açıklaması

Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu Gökhan Gönül, Gaziantepsporlu Şenol'un saha içindeki itirafını açıkladı.


Gaziantepspor'da Fenerbahçe lehine verilen penaltıda kendisini yere attığı iddia edilen Gönül'ün, penaltı kararını veren hakem Sinan Cem İyihuylu ile aile dostu olduğu iddia edilmişti. Bu iddiaların üzerine Beyaz TV'de yayınlanan bir programa katılan Gökhan Gönül, çarpıcı açıklamalar yaptı.

İşte Gökhan Gönül'ün açıklamaları:

"Bahsettiğiniz hakemle hayatım boyunca selamlaştığım, çay içmişliğim yoktur, aksini ispat ederseniz bir daha sahaya adım atmam. Pozisyonla alakalı ise şunu söyleyeyim. Şenol bana sahada 'seni çektim' dedi. Eğer sahada söylediysen dışarıda da söyleyeceksin."

"Kulüpte böyle programlara bağlanmak yasak ama ben ceza yemek pahasına bağlanıyorum. Penaltı sonrası haklı olduğunu bildirmek için gidip hakeme dokundum. Ben kırmızı kart pozisyonunda da gidip dokunmuştum."

Emenike-Emre olayı hakkında

"Emenike'ye üzüldüm. Kim o duruma düşmek ister ki? Yarın her şey daha güzel sonuçlanır. Bizim takım içindeki arkadaşlığımıza diğer takımdaki oyuncuların özendiğini biliyoruz. Bunları kendileri de söylüyor.

"İsmail hoca bütün takım tarafından sevilen birisi. İsmail hoca içimizden birisi. Forma imza gününde de söyledim. Ersun hocaya arayıp sorabilirsiniz. Biz ona köstek mi olduk, destek mi olduk sorabilirsiniz. Ersun hoca ile mükemmel birliktelik geçirdik. Belki kişisel sorunları vardı kulüpten ayrıldı. "

(haber7)

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER