ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL31°C
Az Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Kasım 2012 Pazartesi 07:54

Gökhan Gönül kahroldu

Gökhan Gönül kahroldu

Fenerbahçeli futbolcu Gökhan Gönül, maç sonu yaptığı açıklamada, yaptığı hareketin kendine yakışmadığını itiraf etti.


Gökhan Gönül taç çizgisi kenarında iterek yere düşürdüğü Jimmy Durmaz’dan özür diledi, “Bunu yapmamam gerekirdi. Bana hiç yakışmadı” dedi

Taca çıkan topu almak için kendisiyle birlikte hareketlenen Jimmy’yi iterek yere düşüren, ardından topla genç futbolcuyu göğsünden iten Gökhan, canlı yayına özür dilemek için çıktığını söyledi. Sarı-lacivertli oyuncu, “Topun taca çıktığı pozisyonda yaşananlar için özür diliyorum. Jimmy’yi orada ittim. Böyle bir şey yapmamam gerekirdi. Hem ondan hem de tüm futbol severlerden özür diliyorum. Bana hiç yakışmadı” diye konuştu.

Gökhan maçla ilgili olarak ise “Aslında biraz yorgunduk. Eskişehir maçından sonra da bir takım olaylar oldu. Marsilya maçına çıkmadan önce itiraflar gelmesine rağmen cezalar açıklandı. Bir hafta öncenin hırsı vardı takımda” yorumunu yaptı.

JIMMY AFFETTİ

Jimmy Durmaz ise Gökhan Gönül’ün maçtan sonra yanına gelerek yaşanan olay nedeniyle özür dilediğini dile getirdi. Başkent ekibinin başarılı oyuncusu, “Futbolda böyle şeyler olabiliyor. Hakem görebilirdi ama görmedi galiba. Gökhan Gönül’e kızgın değilim” diye konuştu.
 

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER