ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Sisli
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Aralık 2013 Salı 14:51

"Geleceğin yıldızları" aranıyor


Altınordu Kulübü, Sait Altınordu 13 Yaş Altı Ligi'nden sonra bu hafta da Beytullah Baliç 12 Yaş Altı Ligi'ne ev sahipliği yapacak.
Sait Altınordu 13 Yaş Altı Ligi müsabakalarıyla Türkiye'de bir ilke imza atan Altınordu, 12 Yaş Altı Ligi'ni de bir başka efsane oyuncusu Beytullah Baliç'in adıyla organize edecek. Turnuvada ilk maç 22 Aralık Pazar günü Konak Belediyespor-Altınordu arasında Sait Altınordu Yerleşkesi'nde saat 10.00'da oynanacak.
Turnuvaya Altınordu'nun yanı sıra Altay, Balıkesirspor, İzmirspor, İzmir Büyükşehir Belediyespor, Konak Belediyespor, Manisaspor, Manisa Belediyespor, Nazilli Belediyespor ve Turgutluspor takımları katılacak. Sait Altınordu Yerleşkesi'nde tek devreli lig usulünde oynanacak maçlar, 16 Şubat'ta sona erecek.
Lig sırasında eşzamanlı olarak kadınların katılabileceği bir turnuva da düzenlenecek. 25-29 yaşlarındaki kadınların katılabileceği turnuvada takımlar, 7'si sahada olmak üzere toplam 10 kişiden oluşacak. Spor malzemeleri Altınordu tarafından ücretsiz verilecek takımlardan dereceye girenlere tatil, beyaz eşya gibi çeşitli hediyeler verilecek.
 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER