ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Kuvvetli Sağanak
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 08 Nisan 2013 Pazartesi 15:41

Galatasaray'la Terim'in yolları ayrılıyor mu?

Galatasarayla Terimin yolları ayrılıyor mu?

Galatasaray'ın eski futbolcularından ve spor yorumcusu Gökmen Özdenak ses getirecek bir açıklamaya imza attı.


 Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim 'in önümüzdeki sezon takımdan gönderileceği iddia edildi. Bu iddia TV8 ekranlarında yayınlanan "TELEGOL" programında Gökmen Özdenak tarafından iddia edildi.

Özdanak, programda söylediği olay yaratacak sözler şöyle: Bir sanatçı arkadaşım, Galatasaray'ın içinde yer alan, başkanla arası çok iyi olan bir arkadaşımın bana söylediği sözler şöyle. Ona da başkan söylemiş. Sezon sonu Fatih Terim takımdan kesin gönderilecek. Ünal Aysal, Fatih Terim'le çalışmak istemiyor. Onun yerine mutlaka Mourinho'ya teklif götürülecek. Ne kadar para isterse verilecek ve 1-2 sene görev yapması istenecek. Eğer olmazsa da Fatih Terim ayarında veya daha kariyerli bir hocayla anlaşılacak.

Gökmen Özdenak'ın bu iddiasına Serhat Ulueren de destek verdi.

Ulueren, Ünal Aysal'ın, Fatih Terim'le çalışmak istemediğini söyleyerek sözlerini şöyle sürdürdü: Bu iddiaları ben de duydum. Sezon sonu Fatih Terim takımdan gönderilecek. Mourinho'ya teklif götürülecek. Ünal Aysal'ın uzun zamandır planında var bu. Sneijder transferi ve "eleman" polemiği ipleri kopardı. Ünal Aysal sezon sonu olağanüstü kongreye gidecek, yönetim kurulunun 3'te 2'sini değiştirecek. Terim'i de gönderecek. Yenibir yapılanmaya gidilecek

"KENDİME YAKIŞANI YAPTIM!"

TERİM'E AĞIR CEZA GELİYOR!

ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER