ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Mayıs 2013 Perşembe 07:57

Galatasaray'ın otobüsüne taşlı saldırı

Galatasarayın otobüsüne taşlı saldırı


İzmir'de Pınar Karşıyaka ile karşılaşacak olan Galatasaray Medical Park'ın antrenman dönüşü sırasında takım otobüsüne taş atıldı.

Aracın ön camında çatlak oluşurken, otobüs şoförünün yaralandığı belirtildi. Karşıyaka Arena Salonu'nda yarınki mücadele için son hazırlıklarını tamamlayan Galatasaray Medical Park, kalacağı İnciraltı'ndaki Crowe Plaza'ya doğru otobüs ile yola çıktı.

Polis eskortuyla çevreyolundan Balçova yönüne giden takım otobüsüne, bugün saat 21.00 sıralarında, Otokent Kavşağı'nda, iddiaya göre yaşı küçük çocuklar tarafından taş atıldı. Taşın isabet ettiği otobüsün ön camının çatladığı, şoförün de hafif yaralandığı öğrenildi.

ATAMAN TWITTER'DA YAZDI

Takım Koçu Ergin Ataman da Twitter 'da yayınlıdığı mesajında, "İşte Türk sporunun hali! Otobanda 20 polis otosu eşliğinde taşlı saldırıya uğradık. Otobüs şoförü yaralandı!" yazdı.

Öte yandan, önceki gün iki takım arasında oynanacak olan Play-Off Yarı Final müsabakalarında misafir seyirci alınmayacağı yönünde protokol imzalanmış, İzmir İl Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamayla da kamuoyuna duyurulmuştu

ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER