ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL27°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 15 Temmuz 2014 Salı 14:19

Galatasaray'ın hazırlık maçları iptal oldu

Galatasarayın hazırlık maçları iptal oldu

Galatasaray'ın Avusturya kampı dahilinde Lask Linz ve Bayer Leverkusen maçları iptal edildi.


Galatasaray'ın Avusturya kampında Avusturya 1. Ligi takımlarından Lask Linz ve Bundesliga takımlarından Bayer Leverkusen ile oynayacağı maçların iptal edildiği bildirildi.

Sarı kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, "Futbol takımımızın antrenman programının ve Avusturya kampı tarihlerinin değişmesi nedeniyle, Avusturya 1. Ligi takımı Lask Linz ve Bundesliga takımı Bayer Leverkusen'le oynanacak hazırlık karşılaşmaları iptal edilmiştir." denilerek, şu ifadelere yer verildi:

"Bu zorunlu değişiklik nedeniyle, iki değerli kulübe ve futbolseverlere anlayışları için teşekkür ederiz. Galatasaray'ımızın öteki hazırlık maçları, SK Vorwarts Styer ve Rapid Wien karşılaşmaları ise, önceden açıklandığı gibi, 21 ve 23 Temmuz 2014 tarihlerinde yapılacaktır. Her şey Dördüncü Yıldız ve Devler Ligi yolunda daha güçlü bir Galatasaray için...

Bu uzun yolculuğun başlangıcında, takımlarının yanında yer almak için sabırsızlanan yurt dışında yaşayan sevgili Galatasaraylılara ve tüm taraftarlarımıza saygıyla duyurulur."
 

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER