ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL4°C
Hafif Kar Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 10 Eylül 2013 Salı 14:14

Galatasaray'ın 3 Futbolcusundan Bruma'ya Şok Şaka

Galatasarayın 3 Futbolcusundan Brumaya Şok Şaka

Sarı-kırmızılı takıma yeni katılan Bruma'ya Claudio Taffarel, Emmanuel Eboue ve Felipe Melo şaka yaptı. Bruma'ya nasıl bir şaka yapıldı?


Bruma'ya inanılmaz şaka!
G.Saray'ın yeni transferi Bruma’nın Florya’ya gelişi sırasında ilginç bir şakaya maruz kaldığı ortaya çıktı. Claudio Taffarel, Emmanuel Eboue ve Felipe Melo üçlüsü, genç yıldızı fena halde ‘faka’ bastırdı. İstanbul’a geldikten sonra teknik direktör Fatih Terim ile görüşen genç oyuncu, daha sonra soyunma odasına indi ve burada yeni takım arkadaşlarıyla tanıştı.
 
İşte Bruma’yı şoke eden şaka, ondan sonra başladı. Bruma’yı yanına çağıran Melo, genç oyuncuya; kendisinin, Eboue’nin ve antrenör Taffarel’in kramponlarını vererek, “Bunları hemen temizle” dedi. Bir anda önünde 6 çift çamurlu krampon bulan Bruma ise ne yapacağını bilmez şekilde şaşkınlıkla etrafına bakınmaya başladı. Bu kez de devreye Eboue girerek, “Ne bekliyorsun? Haydi kramponları temizle” dedi. Ardından da Taffarel, “G.Saray’da kural bu. Yeni gelenler bu işi yapar” diye son derece ciddi şekilde konuşarak, şakayı sürdürdü. Bruma tüm ayakkabıları temizledikten sonra, şakayı son ana dek sürdüren üçlü, Bruma’ya “Hoş geldin” diyerek gerçeği açıklayıp, hala şaşkınlık içinde olan genç yıldıza sarılarak gönlünü aldılar.
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER