ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL36°C
Sıcak
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Haziran 2018 Salı 06:21

Galatasaray'dan UEFA açıklaması

Galatasaraydan UEFA açıklaması

Sarı-kırmızılı kulüp, UEFA Kulüp Finansal Kontrol Komitesi ile yaptığı anlaşmanın yeniden incelenmeye alınmasının rutin bir işlem olduğunu duyurdu.


Galatasaray Kulübü, UEFA Kulüp Finansal Kontrol Komitesi (CFCB) ile yaptığı anlaşmanın yeniden incelenmeye alınmasının rutin bir işlem olduğunu açıkladı.

Kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, UEFA Kulüp Finansal Kontrol Komitesi ile 13 Haziran'da yapılandırma sözleşmesi imzalandığı hatırlatılarak, "UEFA'nın resmi web sitesinde bugün yayınlanan açıklamaya göre CFCB Soruşturma Kurulu ile imzalamış olduğumuz yapılandırma sözleşmesi, CFCB Başkanı Jose Narciso da Cunha tarafından bir üst kurul olarak yargı kuruluna incelenmek üzere gönderilmiş olup, UEFA'nın iç prosedürleri gereği gerçekleşen rutin bir işlemdir. Söz konusu kurul ile imzalanan yapılandırma anlaşmasına herhangi bir etkisi yoktur." denildi.

UEFA ile Galatasaray arasında yapılan 4 sezonluk anlaşma çerçevesinde sarı-kırmızılı kulübe, para ve futbolcu kısıtlama cezası verilmişti.

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER