ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Nisan 2014 Salı 12:45

Galatasaray'dan Mancini açıklaması!

Galatasaraydan Mancini açıklaması!

Galatasaray teknik direktör Roberto Mancini'nin görevine son verileceği ve yeni bir hoca arayışına başlandığı yönündeki iddialara cevap verdi.


Galatasaray'ın resmi internet sitesinden teknik direktör Mancini'nin görevine son verilmesine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Açıklamada, "Son günlerde bazı yayın organlarında, futbol takımımızın teknik direktörü Roberto Mancini’yle yolların ayrılacağına dair asılsız haberlerin yayınlandığı görülmektedir. Kulübümüzün, Roberto Mancini’nin Galatasaray teknik direktörlüğünden ayrılmasıyla ilgili bir düşüncesi ve planı bulunmadığı gibi, yeni bir teknik direktör arayışı da kesinlikle olmamıştır.'' ifadelerine yer verildi. 

''Aynı şekilde, Teknik Direktörümüz Mancini de, Galatasaray’dan ayrılmayı düşünmemektedir. Tümüyle hayal ürünü ve Galatasaray'ı hedeflerinden uzaklaştırmak için kasıtlı olarak üretildiği apaçık belli olan söz konusu haberlere itibar edilmemesini özellikle rica ederiz.'' denilen açıklamada, ''Galatasaray; taraftarıyla, hocasıyla, futbolcusuyla, yönetimiyle; hep birlikte kenetlenmiş olarak, ligdeki ve kupadaki hedeflerine ulaşmak için var gücüyle çalışmaya devam etmektedir.Kamuoyuna saygıyla duyurulur." diye tepkisini gösterdi. 

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER