ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL14°C
Hafif Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Ocak 2014 Cumartesi 14:45

Galatasaray'da yeni üyeler beratlarını aldı

Galatasarayda yeni üyeler beratlarını aldı


Galatasaray Spor Kulübü'nün yeni üyelerinin berat töreni bugün Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena çok amaçlı salonda gerçekleştirildi. Yapılan törende Galatasaray Spor Kulübü’ne katılan 283 üye beratlarını ve kartlarını aldı.

Törene Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Yönetim Kurulu Üyeleri, Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar, Sicil Kurulu Başkanı Serdar Eder, Disiplin Kurulu Başkanı Uğurman Yelkenciğlu, Galatasaray Spor Kulübü çalışanları, yeni üyeler ve çok sayıda davetli katıldı.

Başkan Ünal Aysal, yeni üyelere hitaben yaptığı konuşmada, "Sevgili Galatasaraylılar değerli dostlarım, bugün Galatasaray’ımız yeni 283 üyemizin katılımıyla daha büyük ve güçlü. Bizler yeni üyelerimize hoş geldin demek için buradayız. Umarım uzun ve başarılı bir yolculuğa beraber devam edeceğiz." diyerek, şunları söyledi:

"Arkadaşım Galatasaray tarihinin ilk gününden bugüne katkılarıyla kendilerini öne çıkarmış yöneticileri kısaca izah etti. Ancak önemli olan bugünden sonrasını nasıl hazırlayacağız, bugünden sonra Galatasaray’ı nereye götüreceğiz. Galatasaray’ı durmayan devamlı gelişen bir bünye olarak nasıl daha güçlü olup dünyada sesini nasıl daha güçlü çıkartabilecek.

Bizim sizden beklentimiz, katılımınız ve gücünüzle bu yolun açılmasında bize yardımcı olmanız. Hepinize hoş geldiniz diyorum. Hayırlı olmasını umuyorum. Yeni üyelerimiz bu camianın içinde kalite olarak varlıklarıyla kendilerini gösterecekler. Biz onların yanında olacağız ancak istikbal onların ve Galatasaray’ın istikbali de onların elindedir."

Törende Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar, Sicil Kurulu Başkanı Serdar Eder ve Disiplin Kurulu Başkanı Uğurman Yelkenciğlu da konuşma yaptılar.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER