ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 15 Haziran 2014 Pazar 18:45

Galatasaray'da Lucescu şoku!

Galatasarayda Lucescu şoku!

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'ı arayan Lucescu'nun Galatasaray'a gelmeyi çok istemesine rağmen başkan Ahmedov'u ikna edemediği belirtildi.


Başkan Ünal Aysal tarafından da bu haber doğrulanırken, tecrübeli teknik adamın yıllık 4.5 milyon Euro'dan yeni sözleşme imzalayacağı belirtiliyor.

Galatasaray'ın Lucescu planı suya düştü. Galatasaray'dan aldığı teklif üzerine kulübü Shakhtar Donetsk'den ayrılmak için başkan Ahmedov ile görüşen Rumen teknik adamın Ukrayna kulubü başkanını ikna edemediği öğrenildi.

Shakhtar Donets Başkanı Ahmedov'un Lucescu'ya "Ukrayna'daki savaş nedeni ile kimseye buraya gelmeye ikna edemiyorum. Bizi bırakırsan hocasız kalırız" diyerek izin vermediği öğrenildi. Bu görüşme sonrasında Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'ı arayan Lucescu'nun sarı - kırmızılı ekibe dönmeyi çok istemesine rağmen başkan Ahmedov'u ikna edemediğini bildirdiği öğrenildi.

Ukrayna ekibinin Lucescu’ya seneliği 4.5 milyon eurodan 2 senelik bir sözleşme önerdiği yazıldı.

Aysal: Lucescu'yu kulübü bırakmıyor

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal yaptığı açıklamada, ''Mircea Lucescu'yu kulübü bırakmıyor. Hollanda ve Alman ekolüne döneceğiz'

UKRAYNA BASINI: LUCESCU'YA SENELİK 4.5 MİLYON EURO...

Öte yandan Ukrayna basınında yer alan haberlere göre; Shakhtar Donetsk başkanı Ahmedov ile bir araya gelen Rumen teknik adam bir sene daha takımda kalmaya ikna edildi.

KAYNAK:
DHA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER