ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Az Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 18 Eylül 2014 Perşembe 18:09

Galatasaray'da bomba gelişme!

Galatasarayda bomba gelişme!

Galatasaray'da kritik yönetim kurulu toplantısı Türk Telekom Arena'da yapılıyor. Galatasaray'da genel kurul kararı alındı, 30 gün içinde seçime gidiliyor.


Sarı kırmızılı yönetim, Ekim ayında olağanüstü genel kurul toplantısı yapma kararı aldı. Ünal Aysal 30 gün içinde yapılacak seçimde Aysal'ın yeniden aday olduğu öğrenildi.

Galatasaray'da kritik yönetim kurulu toplantısı Türk Telekom Arena'da yapılıyor. Yönetimin genel kurul karaı aldığı öğrenildi, 30 gün içinde seçime gidiliyor.

3.5 yıllık Aysal iktidarı dün divanın sert duruşu sonrası sarsılırken, 30 gün içinde Galatasaray'da seçimin yapılacağı bildirildi.

İstifa resti çeken Başkan Ünal Aysal, kulübü olağanüstü seçime götürecek. 30 gün içinde Galatasaray yeni bir seçime gidecek. Aysal'ın ise bırakmaya niyeti yok. Ünal Aysal, son yaratılan zemini fırsata dönüştürerek ekibini yenileyecek. Ancak muhalefet Aysal'ın ikinci kez baskın seçim yapmasının önüne geçmek için planlı ve örgütlü hareket ediyor.

Kulübün borçlarını ödemek için Gayrimenkul A.Ş'nin kurulmasını öneren sarı kırmızılı kulübün başkanı, Divan Kurulu'nda istediği desteği bulamamıştı.

SELÇUK İNAN, BURAK YILMAZ VE VEYSEL SARI'YA DESTEK

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Anderlecht ile oynanan karşılaşmada taraftarlar tarafından protesto edilen Selçuk İnan, Burak Yılmaz ve Veysel Sarı'ya destek verdi.

Sarı-kırmızılı kulübün resmi sitesinden Ünal Aysal yazılı ve 'Selçuk, Burak ve Veysel için..' yazılı mesajda şöyle denildi: "Anderlecht ile oynadığımız Şampiyonlar Ligi ilk maçında bazı futbolcularımıza yönelik kimi protestoları zamansız ve bizlere yakışmayan bir durum olarak değerlendiriyorum. Sezonun henüz 4. resmi karşılaşmasında, yeni bir teknik yönetim ve takviyelerle yola çıkan Galatasaray takımına tribünlerimizin destek vermesi, hep birlikte başarıya ve hedeflerimize kitlenmemiz gerekirken, karşılaştığımız bu tatsız gelişmenin arızi olduğunu ve aylardır Galatasaray aleyhine medyada sürdürülmekte olan karalama kampanyasının da dolaylı bir sonucu olduğunu düşünüyorum.

Yakın zamanda kazandığımız zaferlere, kupalara asistleriyle, golleriyle ve en önemlisi terleriyle imzalarını atmış Selçuk ve Burak, ahlaklı sporcular olduğu gibi iyi de Galatasaraylılardır. Veysel aramıza yeni katılmasına rağmen sporcu ahlakı ve mücadele isteği ile Galatasaray ruhunu ortaya koymaktadır.

Sporcu kaybetmenin kolay, kazanmanın ise zor olduğunu hepimiz geçtiğimiz yıllardaki tecrübelerden gayet iyi biliyoruz. Futbolculara zor günlerinde, formsuz dönemlerinde destek olmak, onları teşvik ederek ve alkışlayarak bu dönemlerini hızla atlatmalarını sağlamak, Galatasaray tribünlerinin geçmişten beri çok güzel yaptığı, birçok kulüp tarafından örnek alınan ve gıptayla bahsettikleri bir yönüdür. Önümüzdeki bu uzun yolda taraftarlarımızın takımımıza ve tüm oyuncularına destek vereceklerine inancım tamdır."

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER