ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Aralık 2013 Pazartesi 16:30

Galatasaray'a kötü haber

Galatasaraya kötü haber

Eskişehirspor başkanı Tarık Çamdal ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.


Eskişehirspor Başkanı Mesut Hoşcan, Tarık Çamdal için Galatasaray ile görüşmelere başladıklarını ifade ederek önemli açıklamalar yaptı.

MENAJERLER KAFASINI KARIŞTIRIYORLAR

Mesut Hoşcan, “Tarık’ın kafası karışık. Menajerler kafasını karıştırıyorlar. Bizim sözleşmemiz sezon sonunda bitecek. Uzun zamandır sözleşmeyi uzatmaya çalışıyoruz ama menajeri bugün yarın diyerek bizi oyalamaya çalışıyor. Tarık’ın menajeri Çarşamba günü gelecek ve son sözü söyleyeceğiz.”

GEREKİRSE BEDELSİZ SATARIM

Eskişehirspor’un geleceğini planladıklarını anlatan Hoşcan, “Tarık gibi çok sayıda genç futbolcuya yatırım yapıyoruz. Eskişehirspor’un oyuncularından para kazanması gerekiyor. Kulübün hassasiyetlerini dikkate almak zorundalar. Eğer “Sezon sonu bedelsiz ayrılırız” gibi bir plan varsa bizde gerekeni yaparız. Gerekirse sezon sonuna kadar kadro dışı kalır ya da devre arasında bedelsiz olarak bir takıma satar şimdi çıkın işin içinden deriz. Çarşamba günü yapacağımızı görüşmede nihai sonuç ortaya çıkacak” diye konuştu.

GALATASARAY İLE GÖRÜŞMELER BAŞLADI

Hoşcan, Galatasaray’dan resmi teklif aldınız mı şeklindeki soruya ise, “Evet. Arkadaşlarımız transfer için Galatasaray ile görüşmelere başladılar” dedi.

(Radyospor)

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER