ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Ekim 2014 Perşembe 18:01

Galatasaray yönetimi TFF binasında

Galatasaray yönetimi TFF binasında

Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat ve yönetim kurulu üyeleri, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören'i ziyaret etmek üzere TFF binasına geldi.


TFF'nin Riva'daki tesislerine gelen Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat, 2. Başkan Prof. Dr. Hamdi Yasaman, Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak ve yönetim kurulu üyesi Cem Kınay, TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve yönetimine nezaket ziyaretinde bulundu.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören ve yönetimini ziyaret eden Galatasaray yönetimi, TFF binasından ayrıldı.

Çıkışta basın mensuplarına konuşan Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat, "Fevkalade bir tesisle karşılaştık. Hayranlık duyduk ve gidiyoruz. Böyle bir tesise sahip olmak Türk sporu için çok önemli. Bu yüzden de başkanı tebrik ediyorum. Türk futboluna ve Türk sosyal hayatına bir eser kazandırmışlar" dedi.

TFF Başkanı Yıldırım Demirören ise, "Başkana, yönetim kuruluna ve Galatasaray camiasına hayırlı olsun demek istiyorum. Bu nazik ziyaretleri için de teşekkür ediyorum. Galatasaray, Türk futbolu bütünlüğünde bizim en önemli parçalarımızdan biri. Bundan sonra da hep bir araya geleceğiz. Aile her zaman bir araya gelir" diye konuştu.

Galatasaray ile Federasyon arasında gerilim olup olmadığıyla ilgili bir soru üzerine Demirören, "Onlar nasıl bizi ziyaret ettilerse, biz de onları ziyarete gideceğiz. Biz bir aileyiz, bizim kavgamız olmaz" dedi.

Aynı soru üzerine Yarsuvat da esprili bir şekilde, "Biz Federasyonla kavga mı edeceğiz, güreş mi yapacağız? Bu Futbol Federasyonu, judo falan değil. Eğer olsaydı güreşirdik" yanıtını verdi.

KAYNAK:
DHA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER