ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 20 Ekim 2014 Pazartesi 09:57

Galatasaray taraftarının çilesi bitmiyor

Galatasaray taraftarının çilesi bitmiyor

Uygulamaya girdiği günden beri kulüplere ve taraftarlara ciddi sıkıntılar yaşatan Passolig, Fenerbahçe derbisinde de kriz yaratmıştı.


Uygulamaya girdiği günden beri kulüplere ve taraftarlara ciddi sıkıntılar yaşatan Passolig, Fenerbahçe derbisinde de kriz yaratmıştı.Sistem kilitlendiği için turnikeler önünde kuyruklar oluşurken, kriz masası yetersiz kalmıştı.

Çarşamba günü Arena’da Borussia Dortmund ile Şampiyonlar Ligi maçı oynanacak ve kulüp yetkilileri endişeli. Zira sistemdeki sorunlar giderilmiş değil. İşin daha vahim tarafı ise bu kez maçın saat 21.45’te olması.

Stada metro ulaşımı olmadığı gibi, taraftarlar bu kez karanlıkta TEM yolundan karşıya geçmeye çalışacak ve mevcut rotayı bilmeyenler büyük sıkıntı yaşayacak.

Buna bir de Passolig sıkıntısı eklendiğinde endişeler iki katına çıkıyor. Zira kombinesi olan taraftarların, kendilerine verilen Passolig kartını okutarak stada girmeleri gerekiyor.

Ancak bilet satın alan taraftarlar, eski sistemle tribüne rahatça giriş yapabilecek. Bu tuhaf durum, şimdiden kombine sahipleri arasında ciddi anlamda tepki görmeye başladı.

KAYNAK:
DHA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER