ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Mayıs 2013 Cumartesi 11:55

Galatasaray Melo için yeni formül buldu!

Galatasaray Melo için yeni formül buldu!

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Semih Haznedaroğlu, yeni sezon transferleri için bilgi verdi.


Radyospor'da Arkomen'in sunduğu Aydın Cingöz ile Haber Aktif'e katılan Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Semih Haznedaroğlu, Galatasaray taraftarını heyecanlandıracak açıklamalar yaptı.

ŞAMPİYONLUK KUTLAMALARI

Sivasspor'u yenmeleri halinde şampiyon olacaklarını hatırlatan Haznedaroğlu, "Sivasspor maçında şampiyonluğumuzu ilan etsek bile kutlamaları Trabzonspor maçı sonrasına bırakacağız. Çünkü önümüzdeki hafta Fenerbahçe maçı var ve maça en yüksek motivasyonla çıkmak istiyoruz. Fenerbahçe maçları bizim için hep önemlidir. Bunu düşünmek zorundayız" dedi.

ROBBEN NEDEN GELMESİN?
Haznedaroğlu, yeni sezon için yeni bir yıldız gelecek mi, mesela Robben şeklindeki soruya, "Başkan başarıyı isteyen, hırslı ve heyecanlı bir yapıya sahip. Yönetimde konuşulan Sneijder, Drogba gibi bir ismin alınacağı konuşuluyor. Robben'i herkes ister. Evet Robben çok önemli bir oyuncu. Yaşı da ilerledi. Dolayısıyla Galatasaray'a gelebilir. Vatandaşı Sneijder'in bizde olması bu konuda ayrıca etkili olabilir" diye yanıt verdi.

MELO İÇİN GÖRÜŞMELER DEVAM EDİYOR

Melo'nun takımda kalması için görüşmelerin devam ettiğini belirten Haznedaroğlu, "Sezon başında yaşadığımız sıkıntıyı bu yıl yaşamak istemiyoruz. Juventus kulübüyle görüşmeler devam ediyor. Belki 3 yıllığına kiralamak bir formül olabilir. Ama ne olursa olsun bu işi çok uzatmak istemiyoruz" şeklinde konuştu.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER