ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL33°C
Az Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Ekim 2013 Salı 14:52

Galatasaray Kulübü'nün 108. kuruluş yıl dönümü

Galatasaray Kulübünün 108. kuruluş yıl dönümü

Kuruluş yıl dönümü etkinlikleri çerçevesinde 25 Ekim Cuma günü Ali Sami Yen'in mezarı ziyaret edilecek ve 26 Ekim Cumartesi günü Galatasaray Lisesi'nde tören gerçekleştirilecek.


 Galatasaray'ın 108. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri, 25 Ekim Cuma günü kulübün kurucusu Ali Sami Yen'in mezarını ziyaretle başlayacak.

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, 108. kuruluş yıldönümü etkinliklerinin 25 Ekim Cuma günü Ali Sami Yen'in Feriköy Mezarlığı'ndaki kabrinin ziyaret edilmesi ile başlayacağı ve 26 Ekim Cumartesi günü de Galatasaray Lisesi'nde tören düzenleneceği kaydedildi.

Galatasaray Lisesi'nde Atatürk anıtına çelenk konrulması ve saygı duruşuyla başlayacak törende, Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal'ın konuşması sonrası, en yaşlı üye tarafından yaş kütüğüne 108. yıl plaketi çakılacak. Kulüp divan kurulunda 50. üyelik yıllarını dolduranlara berat ve madalyalarının verileceği törende, geride kalan yıl içinde kazanılan ödül ile kupalar da Galatasaray Müzesi'ne teslim edilecek. Organizasyonun sonunda geleneksel Galatasaray pilavı yenilecek ve Galatasaray Müzesi ziyaret edilecek. 

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER