ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Ekim 2013 Salı 09:24

Galatasaray Kopenhag maçı hangi kanalda saat kaçta ne zaman

Galatasaray Kopenhag maçı hangi kanalda saat kaçta ne zaman

Haftanın en önemli Galatasaray Kopenhag maçı hangi kanalda? Galatasaray Kopenhag maçı ne zaman? Şampiyonlar ligi Galatasaray Kopenhag maçı hangi saat kaçta?


Haftanın en önemli Galatasaray Kopenhag maçı hangi kanalda? Galatasaray Kopenhag maçı ne zaman? Şampiyonlar ligi Galatasaray Kopenhag maçı hangi saat kaçta?

İşte Galatasaray-Kopenhag maçı hakemi.Galatasaray-Kopenhag maçı hakemi belli oldu. UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu'nda mücadele eden Türk temsilcisi Galatasaray'ın, Danimarka'nın Kopenhag takımıyla 23 Ekim Çarşamba günü İstanbul'da oynayacağı maçın hakemleri açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan alınan bilgiye göre, Türk Telekom  Arena'da saat 21.45'te başlayacak karşılaşmayı Makedonya Futbol Federasyonu'ndan  Aleksandar Stavrev yönetecek.
 
Stavrev'in yardımcılıklarını Marjan Kirovski ve Dejan Kostadinov  yaparken, maçın dördüncü hakemi Nikola Karakolev olacak. Karşılaşmada ilave  yardımcı hakem olarak Dimitar Meckarovski ve Goran Spirkoski görev yapacak.
 
Ve beklenen maç geliyor.Galatasaray Kopenhag maçı ne zaman? Galatasaray Kopenhag maçı saat kaçta? Galatasaray Kopenhag hangi kanalda olacak?
 
Şampiyonlar Ligi B Grubu 3. maçında Galatasaray - Kopenhag maçı tarihi belli oldu. Galatasaray Kopenhag maçı 23 Ekimde. Galatasaray Kopenhag Maçı Ne Zaman, Hangi Kanalda?
 
Galatasaray gruptaki ilk puanını aldı, Juventus ise puanını 2'ye çıkardı. Bu grupta 3. maçlar 23 Ekim Çarşamba günü oynanacak. Galatasaray'ın Kopenhag karşısında Türk Telekom Arena'da galibiyet aradığı sıralarda, Real Madrid ile Juventus, Santiago Bernabeu Stadı'nda kozlarını paylaşacak. 
 
Galatasaray, Kopenhag takımıyla 23 Ekim Çarşamba günü İstanbul Oynayacak. Maç Türk Telekom Arena'da saat 21.45'te başlayacak.
 
UEFA Şampiyonlar Ligi B Grubu'nda mücadele eden Türk temsilcisi Galatasaray'ın, Danimarka'nın Kopenhag takımıyla 23 Ekim Çarşamba günü İstanbul'da oynayacak. Türk Telekom Arena'da saat 21.45'te başlayacak karşılaşmayı Makedonya Futbol Federasyonu'ndan Aleksandar Stavrev yönetecek. Galatasaray Kopenhag maçı D-Smart'dan canlı yayınlanacak. Stavrev'in yardımcılıklarını Marjan Kirovski ve Dejan Kostadinov yaparken, maçın dördüncü hakemi Nikola Karakolev olacak. Karşılaşmada ilave yardımcı hakem olarak Dimitar Meckarovski ve Goran Spirkoski görev yapacak.
 
Galatasaray Kopenhag Şampiyonlar Ligi B Grubu 3. Maç
 
Stad: TT Arena
 
Tarih: 23 Ekim 2013 Çarşamba
 
Saat: 21:45
 
Yayın: D-smart
 
Galatasaray, Şampiyonlar Ligi’ndeki üçüncü maçında sahasında Danimarka ekibi Kopenhag’ı konuk edecek. Galatasaray  Kopenhag maçı 23 Ekim Çarşamba günü saat 21.45'te oynanacak.
 
Galatasaray Kopenhag maçı D-SMART SMART SPOR‘dan yayınlanacak. SMART SPOR, D-SMART 77. kanalda izlenebilir.
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER