ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Mart 2013 Çarşamba 11:05

Galatasaray kasasını doldurdu!

Galatasaray kasasını doldurdu!

Galatasaray'ın Schalke zaferi kasasını da doldurdu. Galatasaray son 8'e kalarak kasına 4.9 Milyon Euro koydu.


Sezon başında  Şampiyonlar Ligi'ne direk katılan ve 8.6 milyon euro ayak bastı parası alan Galatasaray, ezeli rakibi Fenerbahçe'nin de Devler Ligi'nden elenmesinin ardından, yaklaşık 10 milyon Euro da yayın gelirini kasas1ına koydu.

Grup maçlarındaki performansının ardından yaklaşık 3.5 milyon euro daha kazanan sarı-kırmızılı ekip, Schalke maçı öncesi gelirini yaklaşık 25 milyon euro'ya çıkardı.

Temsilcimiz, Schalke 04'ü de eleyerek çeyrek finale kaldı ve 4.9 milyon euro daha kazandı.

ÇILGIN PRİM

Ünal Aysal, maç öncesi otelde futbolcu ve teknik heyetle bir araya gelip başarı diledi. G.Saray Başkanı, futbolcularına "Bu maç sonrasında size büyük bir sürprizim olacak. O sürprizi maçtan sonra hocamız size açıklayacak. Stadın yarısı sizi alkışlayacak. Kendi evinizde oynuyor gibi oynayın. Hepinize şimdiden teşekkür ediyorum başarınız için" diye hitap etti.

Aysal maçtan sonra GSTV'de "Sürprizi açıklayacak mısınız?" şeklindeki bir soru üzerine "Oyuncularımıza veya teknik heyete sürpriz olarak bahsettiğim şey bir hediye ile kutlamaktı fazlasıyla hak ettiler ve hak ettikleri şeyi de fazlasıyla alacaklar" dedi.

YüKSELiŞiMiZ DURDURULAMAZ

Aysal: Yeni bir devir açıldı. Durdurulamaz yükselişimiz devam edecek, bunu duyurmaktan mutluluk duyuyorum. İnanırsak iyisini yapacağız

G.Saray Başkanı Ünal Aysal, "Yükselişimiz durdurulamaz" dedi. Aysal, Cim Bom'un tarihi Schalke maçının ardından "Ben öncelikle bütün taraftarlarıma sevgilerimi gönderiyorum. Çok güzel bir gece geçirdik. Her şey gönlümüzce oldu. Çok ciddi, karşılıklı mücadele ile geçen bir maçtı, keyifle izledik başarılı da olduk. Teknik heyet ve bütün oyuncuları kutlamak gerektiğine inanıyorum" sözleriye dev zaferi değerlendirdi.

BİZLER İNANDIK, SİZ DE İNANIN

Aysal'ın tarihi açıklaması şöyle: "Yeni bir devir açıldı, durdurulamaz yükselişimiz devam edecek bunu duyurmaktan mutluluk duyuyorum. Gidebildiğimiz yere kadar gitmek istiyoruz. Elimizden gelen her türlü çalışmayı yapmaya çalıştık, yoklaya yoklaya yolumuzu açacağız. İnanırsak en iyisini yapacağız, biz inandık lütfen sizler de inanın."

ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER