ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Ağustos 2013 Çarşamba 12:55

Galatasaray iki yıldız oyuncuyu renklerine bağladı


Galatasaray Liv Hospital, yeni transferleri Nathan Jawai ve Zoran Erceg'i düzenlenen imza töreninde attırdığı imzalarla renklerine bağladı.

Sarı - kırmızılı ekibin sağlık sponsoru Liv Hospital'in bulunduğu Etiler Ulus'ta gerçekleştirilen imza törenine Galatasaray Basketbol Şube Sorunlusu Murat Özyer ve yeni transferler Nathan Jawai ve Zoran Erceg katıldı. İmza töreninde konuşan Murat Özyer, 4 Ekim itibarıyla lige başlayacaklarını söyledi. Sarı - kırmızılı ekibin geçen yılın şampiyonu olduğu için Turkish Airlines Euroleague'e direkt katılacağını da beliretn Özyer, şöyle konuştu:

"Geçen sezon şampiyon olduğumuz için bu sene Turkish Airlines Euroleague'e doğrudan katılacağız. Bizim için zorlu bir süreç başlıyor. Bu önemli süreçte 2 önemli transfer gerçekleştirdik. Bu oyuncular antrenörümüz Ergin Ataman'ın listesinin başında olan oyuncular."

Nathan Jawai ise kendisine burada olma şansını tanıdıkları için kulüp ve yöneticilere teşekkür ettiğini dile getirerek, "Galatasaray'da ve bu şehirde olmaktan dolayı mutluyum. Buradaki takım arkadaşlarımla daha önce de birlikte oynamıştım. Bu yılda hedefimiz hem ligde hem de Eurolegue'de zirveye ulaşmak."

Galatasaray'ın yeni transferi Zoran Erceg ise yaptığı açıklamada, İstanbul'a tekrar geldiği için çok mutlu olduğuna vurgu yaparak, "Bu fırsatı bana tanıyan herkese çok teşekkür ederim. Köklü ve büyük bir kulübe geldiğimi biliyorum. Burada en üst düzeyde mücadele edeceğiz ve kazanmak için elimizden geleni yapacağız." açıklamalarında bulundu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER