ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Hafif Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Eylül 2013 Perşembe 17:20

Galatasaray Fatih Terim'in Daha İyisini Arıyor!

Galatasaray Fatih Terimin Daha İyisini Arıyor!

Galatasaray yönetimi Fatih Terim'le yolları ayırdıktan sonra teknik direktör arayışına girişti.Galatasaray'da teknik direktör arayışları belirsizliğini korurken güçlü adaylardan biri olan Mancini'nin


Galatasaray yönetimi Fatih Terim'le yolları ayırdıktan sonra teknik direktör arayışına girişti.Galatasaray'da teknik direktör arayışları belirsizliğini korurken güçlü adaylardan biri olan Mancini'nin fiyat yükselttiği öğrenildi.

Fatih Terim ile yolları ayıran Galatasaray teknik adam arayışlarına hız verdi. Galatasaray'ın başta Roberto Mancini olmak üzere Dick Advocaat, Di Matteo, Heynckes ile temasta olduğu biliniyor.
 
Daha önce Galatasaray ile anlaştı denilen İtalyan Mancini'nin fiyat yükselttiği bu yüzden Galatasaray'ın  Dick Advocaat'a yöneldiği, Sportif Direktör olarak Mustafa Denizli'nin düşünüldüğü öğrenildi.
 
Önümüzdeki hafta Çarşamba günü oynanacak olan Juventus maçı öncesi teknik adam sorununu hemen çözmek isteyen Galatasaray'ın yeni planı belli oldu.
 
Galatasaray Yönetimi'nin  Mancini'nin yıllık 6 milyon euro istemesi üzerine geçen yıl PSV'yi çalıştıran ve kariyetine nokta koyduğunu açıklayan Hollandalı Dick Advocaat'ı  teknik direktör, Mustafa Denizli'yi ise sportif direktör olarak takımın başına getirme planı var.
 
Bu arada Denizli'nin teknik adam olarak göreve gelebileceği de dillendiriliyor.
 
Rize’ye yetişecek
 
Di Matteo ve Dick Advocaat gibi isimlerde listede yer alırken Başkan Aysal ve ekibinin en genç yarın akşama kadar bu işe nokta koyarak yeni hocayı Çaykur Rizespor maçına yetiştirmek istediği vurgulandı.
 
DENİZLİ: BU DÜŞÜNCE OLABİLİR AMA..
 
Peki Galatasaray'dan Denizli'ye teklif gitti mi, Denizli bu konuda ne düşünüyor?
 
Konu hakkında Radyospor'a konuşan Mustafa Denizli, Galatasaray Yönetimi'nden kendisine bir teklif gelmediğini söyledi.Denizli şöyle konuştu: "Gelişmeleri basından takip ediyorum. Galatasaray'ın benimle ilgili bir düşüncesi olabilir ama bana gelmiş bir teklif yok" dedi.
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER