ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Şubat 2013 Salı 13:46

Galatasaray cezaya itiraz edecek!

Galatasaray cezaya itiraz edecek!

Galatasaray'da ligin sonu yaklaştıkça gerilim artıyor.


Teknik direktör Fatih Terim'in, Orduspor maçının devre arasında maçın hakemi Serkan Çınar tarafından kulübeden tribüne gönderilmesi sarı kırmızılı kulübü yine sıkıntıya soktu. Geçen yıl 3 Mayıs'ta Trabzon maçında hakem Cüneyt Çakır ile sözlü diyaloğa giren Terim'in cezası TFF yönetmeliğine göre, G.Saray Kulübü'nün başvurusu sonrasında ertelenmişti. İşte bu yüzden Terim'in Serkan Çınar ile yaşadığı olay katlamalı ceza almasını gündeme getirebilecek.

G.Saraylı yöneticiler ise Fatih Terim'in hakem Serkan Çınar'a yönelik hiçbir küfür veya hakarette bulunmadığını ve maçın gerginliği içinde hakeme sitem ettiği görüşünde. Hakemin raporu ve G.Saray'ın savunması sonrasında Fatih Terim'in cezası Disiplin Kurulu tarafından belirlenecek. Terim'e ağır ceza gelebileceği yönündeki görüşlere karşın, G.SarayYönetimi bu konuda ciddi bir savnma hazırlayacak. Terim'in Serkan Çınar ile yaşadığı diyalog sırasında yönetici Abddürahim Albayrak ve birçok yetkilinin bulunduğu biliniyor. G.Saray'ın Terim'e yönelik hazırlayacağı savunmada; hakem Çınar'ın Terim'in sitem içeren sözlerine karşın soyunma odasına girmeyip, ters ters bakması gerilimi artırdığı görüşünü taşıyor.

G.Saray 2 . Başkanı Ali Dürüst ve futbol şubesi sorumlusu Abdürrahim Albayrak, Fatih Terim'in hakeme hakaret unsuru taşıyan tek bir kelime sarfetmediği görüşünde birleşerek, teknik direktörlerinin ligin kritik bu döneminde ceza almaması için cok detaylı savunma hazırlayacakları öğrenildi.
 

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER