ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 20 Kasım 2014 Perşembe 21:53

Galatasaray Başkanı esprileri patlattı

Galatasaray Başkanı esprileri patlattı

Başkan Yarsuvat, “Galatasaray’da taşlar yerine oturdu. Hiç derdiniz olmasın. Bütün maçlar zordur. Trabzonspor ile oynayacağımız maçta zor. Baksana Balıkesirspor’a da yenildik biz. Hiç kimseye kolay maç yok” diye konuştu.


Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat, TT Arena’da düzenlenen ’Sarı Kırmızı Kareler’ adlı ödül töreninde yaptığı espirilerle basın mensuplarını köşeye sıkıştırdı.

Aziz Yıldırım’a verilen ceza ile ilgili gelen bir soru üzerine başkan Duygun Yarsuvat, “Onu Aziz Yıldırım Bey’e sorun. Benim ne alakam var Aziz Yıldırım ile. Ben Duygun Yarsuvat’ım” açıklamasında bulundu.

Hafta sonu Kazakistan ile oynanan milli maç sonrasında çıkan olayların faturasının Galatasaray’a çıkamayacağını da dile getiren sarı-kırmızılı kulübün başkanı, “Galatasaray’a hiçbir fatura kesilmedi. Hiçbir borcumuz yok. Onun için faturaları da iade ediyoruz” yorumunu yaptı.

Bir basın mensubunun, futbolcuların ödemelerinde bir sıkıntı olup olmadığı sorması üzerine başkan Yarsuvat, “Öyle bir sıkıntı yok. Akıl neyi gerektiriyorsa o yapılacak. Bunun dışında bir şey yok. Taraftarlarımızı da çok seviyoruz” dedi.

Başkan Duygun Yarvusat, zaman zaman basın mensuplarına da takılarak, "Beni şimdi değil, 15 yıl önce çekmeliydiniz" diyerek esprilerini sürdürdü.

(İHA)

KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER