ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Haziran 2014 Çarşamba 10:29

Galatasaray Başkanı Aysal: ''Fenerbahçe Avrupa'ya gidemez''

Galatasaray Başkanı Aysal: Fenerbahçe Avrupaya gidemez

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, mahkeme kararı sonrası Şampiyonlar Ligi'ne katılım için umutlanan Fenerbahçe'ye mesajlar yolladı.


Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, yeniden yargılama kararı ile ilgili olarak FANATİK’e çok özel ve gündeme damga vuracak açıklamalar yaptı. 

Kulislerde bu sezon için dolaşan, “Fenerbahçe, Şampiyonlar Ligi’ne direkt gidecek, Galatasaray ön eleme oynayacak” iddialarını sorduğumuz Sarı-Kırmızılılar’ın patronu, “Mümkün değil” dedi ve ekledi: Türkiye’de kurulan senaryolar Avrupa’da destek bulmaz...

AVRUPA KENDİ YARGISINI KENDİ VERİR

Avrupa’da bu tip işlerin işleyişinin farklı olduğunu söyleyen Başkan Aysal, “Avrupa kendi yargısını kendi verir. Türkiye’deki yargı sistemiyle pek işi olmaz. Neticede Avrupa’daki ilgili mahkemeler kararını vermişlerdir ve bu sene için geri dönüş yapmazlar. Galatasaray, eylül ayında Şampiyonlar Ligi gruplarına direkt olarak katılıp önceki sezonlarda olduğu gibi başarılı olabilmek için elinden geleni yapacaktır. İlk hedefimiz de Avrupa Şampiyonlar Ligi gruplarından çıkmak olacaktır” diyerek Galatasaray açısından tartışmalara nokta koydu.

GALATASARAY'IN BAŞINA KİMİ GETİRECEK?

Tuchel

“Tuchel 1 sene dinlenmek istediğini bildirdi. Teklifimiz geçerli olursa Galatasaray’da gelecek yıl çalışabileceğini söyledi. Dinlenme isteğine saygı duyduk.”

Ve diğerleri

“Diğer adaylarımız (Klinsmann, Hitzfeld, Löw) Dünya Kupası’nda. Konsantrasyonları bozulmasın diye acele etmiyorlar. Biz de soğukkanlı davranıyoruz. Ay sonuna kadar çözüp kampa yeni hocamızla gideceğiz.”

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER