SON DAKİKA :
İSTANBUL17°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 18 Ekim 2014 Cumartesi 13:01

Gakkoş’lardan "futbolun yıldızları"na büyük ilgi

/home/yztusr/public_html http://cdn3.yazete.com/store/img/gakkoslardan-futbolun-yildizlarina-1477743-465x309.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/gakkoslardan-futbolun-yildizlarina-1477743-622x360.jpg
Gakkoşlardan futbolculara büyük ilgi

Futbolun ustalarının Elazığ programına 3 bin genç katıldı.


Türk futbolunun usta isimleri Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın düzenlediği, Doğu ve Güneydoğu bölgelerindeki 13 ilde uygulanmakta olan, "Futbolun Ustaları Geleceğin Yıldızlarıyla Buluşuyor" projesi kapsamında Elazığ’a gitti. 

Türk futbol tarihine geçmiş sporculardan, Tanju Çolak, Hami Mandıralı, Ali Gültekin, Hakan Ünsal, Ogün Temizkanoğlu, Semih Yuvakuran ve Hasan Vezir Elazığ’da gençlerle bir araya geldi.

Program gençlik merkezi üyeleri, amatör sporcular, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, yerel basın ve haber ajansı mensuplarının katıldığı 400 kişilik bir panel ile başladı. Futbolun ustaları, Elazığ programına Atatürk Stadyumu’nda 3 bin gencin izleyici olarak katıldığı bir futbol maçı ile devam edildi.
KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Fenerbahçeli eski çalıştırıcı gözaltında

SONRAKİ HABER

Kur'an okuyarak derbiye hazırlandı

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.