ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Kasım 2012 Pazar 16:43

Futbolda toplu sonuçlar


 Futbolda PTT 1. Lig, Spor Toto 2. Lig ve Spor Toto 3. Lig'e haftanın maçlarıyla devam edildi.
    
Bu arada, PTT 1. Lig'de bu akşam saat 19.00'da Adanaspor-Torku Konyaspor maçı oynanacak.
    
Liglerde alınan sonuçlar şöyle:
    
     -PTT 1. Lig-
    
     Şanlıurfaspor-Boluspor...........................( 1 - 3 )
     1461 Trabzon-TKİ Tavşanlı Linyitspor.............( 1 - 0 )
     Manisaspor-Çaykur Rizespor.......................( 2 - 0 )
    
     -Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup-
    
     Denizli Belediyespor-İskenderun Demir Çelikspor..( 2 - 1 )
     Kızılcahamamspor-Gaziosmanpaşaspor...............( 2 - 1 )
     Anadolu Selçukluspor-Çamlıdere Şekerspor.........( 0 - 1 )
     Eyüpspor-İnegölspor..............................( 2 - 0 )
     Yeni Malatyaspor-Ofspor..........................( 4 - 3 )
    
     -Kırmızı Grup-
    
     Tarsus İdmanyurdu-Hatayspor......................( 0 - 1 )
     Sakaryaspor-Faturavizyon Kahramanmaraşspor.......( 2 - 3 )
     Çankırıspor-İstanbul Güngörenspor................( 0 - 0 )
     Tepecikspor-Fethiyespor..........................( 0 - 1 )
    
     -Spor Toto 3. Lig 1. Grup-
    
     Fatih Karagümrük-Sandıklıspor....................( 1 - 1 )
     Kayseri Şekerspor-Ankara Demirspor...............( 1 - 1 )
     Bergama Belediyespor-Belediye Vanspor............( 1 - 1 )
     İstanbulspor-Beşikdüzüspor.......................( 3 - 0 )
     Orhangazispor-Tekirova Belediyespor..............( 0 - 1 )
     Siirtspor-Kastamonuspor..........................( 2 - 5 )
     Gölcükspor-Anadolu Üsküdar 1908..................( 1 - 2 )
     Kırıkhanspor-Çorumspor...........................( 4 - 0 )
     Pazarspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor.....( 2 - 2 )
    
     -2. Grup-
    
     İskenderunspor 1967-Derince Belediyespor.........( 1 - 2 )
     Silivrispor-Sivas Dört Eylül Belediyespor........( 3 - 2 )
     Ümraniyespor-Menemen Belediyespor................( 2 - 2 )
     Manavgat Evrensekispor-Dardanelspor..............( 3 - 3 )
     Aydınspor 1923-Gebzespor.........................( 5 - 0 )
     Trabzon Kanuni Futbol Kulübü-Batman Petrolspor...( 0 - 0 )
     Bursa Nilüferspor-Adıyamanspor...................( 1 - 3 )
     Hacettepe-Erzincan Refahiyespor..................( 3 - 1 )
     Belediye Bingölspor-Kilimli Belediyespor.........( 2 - 2 )
    
     -3. Grup-
    
     Erzurum Büyükşehir Belediyespor-OYAK Renault.....( 2 - 0 )
     Çorum Belediyespor-Beylerbeyi....................( 3 - 2 )
     Gümüşhanespor-Sancaktepe Belediyespor............( 1 - 0 )
     Darıca Gençlerbirliği-Emrespor...................( 1 - 0 )
     Diyarbakırspor-Elazığ Belediyespor...............( 0 - 1 )
     Arsinspor-Mardinspor.............................( 7 - 1 )
     Kocaelispor-Kahramanmaraş Belediyespor...........( 0 - 2 )
     Maltepespor-Keçiörengücü.........................( 1 - 2 )
     Yimpaş Yozgatspor-Altınordu......................( 1 - 2 )

KAYNAK:
AA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER