ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL29°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 31 Mart 2017 Cuma 09:52

Futbol'da Haftanın Programı

Futbolda Haftanın Programı

Spor Toto Süper Lig ve TFF 1. Lig'de 26. hafta karşılaşmaları oynanacak Spor Toto 2. Lig'e 30, Spor Toto 3. Lig 1. Grup'a 33, 2 ve 3. gruplara ise 30. hafta müsabakalarıyla devam edilecek


Futbolda Spor Toto Süper Lig ve TFF 1. Lig'e 26. hafta müsabakalarıyla devam edilecek. Spor Toto 2. Lig'de 30, Spor Toto 3. Lig 1. Grup'ta 33, 2 ve 3. gruplarda ise 30. hafta karşılaşmaları oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

 

Spor Toto Süper Lig

Yarın:

13.30 Akhisar Belediyespor-Medipol Başakşehir (Manisa 19 Mayıs)

16.00 Aytemiz Alanyaspor-Kasımpaşa (Bahçeşehir Okulları Arena)

19.00 Kardemir Karabükspor-Fenerbahçe (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

19.00 Antalyaspor-Kayserispor (Antalya)

2 Nisan Pazar:

16.00 Çaykur Rizespor-Trabzonspor (Çaykur Didi)

16.30 Osmanlıspor-Gaziantepspor (Osmanlı)

19.00 Beşiktaş-Gençlerbirliği (Vodafone Arena)

19.00 Atiker Konyaspor-Bursaspor (Konya Büyükşehir Belediye)

3 Nisan Pazartesi:

20.00 Galatasaray-Adanaspor (Türk Telekom Arena)

 

TFF 1. Lig

Yarın:

13.00 Büyükşehir Gaziantepspor-Boluspor (Gaziantep Arena)

16.00 Mersin İdmanyurdu-Şanlıurfaspor (Mersin)

16.00 Bandırmaspor-Eskişehirspor (Bandırma 17 Eylül)

18.30 Evkur Yeni Malatyaspor-Elazığspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

2 Nisan Pazar:

13.00 Sivasspor-Manisaspor (Yeni 4 Eylül)

13.00 Denizlispor-Altınordu (Denizli Atatürk)

16.00 Adana Demirspor-Ümraniyespor (5 Ocak Fatih Terim)

17.00 Göztepe-Giresunspor (Bornova)

3 Nisan Pazartesi:

18.30 Samsunspor-Balıkesirspor (Samsun 19 Mayıs)

 

Spor Toto 2. Lig

Beyaz Grup

Yarın:

15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Fethiyespor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

2 Nisan Pazar:

15.00 Konya Anadolu Selçukspor-Ofspor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

15.00 Nazilli Belediyespor-Bucaspor (Nazilli İlçe)

15.00 Zonguldak Kömürspor-Keçiörengücü (Devrek İlçe)

15.00 Hacettepe-Pendikspor (Ankara 19 Mayıs)

15.00 Kahramanmaraşspor-Sivas Belediyespor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

15.00 Amed Sportif Faaliyetler-Kocaeli Birlikspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

15.00 İstanbulspor-Fatih Karagümrük (Bahçelievler İl Özel İdare)

15.00 Anadolu Üsküdar 1908-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Maltepe Hasan Polat)

 

Kırmızı Grup

Yarın:

15.00 1461 Trabzon-Hatayspor (Medical Park Arena)

2 Nisan Pazar:

15.00 Tuzlaspor-Kastamonuspor 1966 (Tuzla Belediye)

15.00 Menemen Belediyespor-Kayseri Erciyesspor (Menemen İlçe)

15.00 Eyüpspor-Kırklarelispor (Eyüp)

15.00 Etimesgut Belediyespor-Aydınspor 1923 (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

15.00 BUGSAŞ Spor-MKE Ankaragücü (Ankara OSTİM)

15.00 Tokatspor-Gümüşhanespor (Tokat Gaziosmanpaşa)

15.00 Niğde Belediyespor-İnegölspor (Niğde 5 Şubat)

15.00 Sarıyer-Karşıyaka (Yusuf Ziya Öniş)

 

Spor Toto 3. Lig

1. Grup

Yarın:

13.30 Ankara Demirspor-Cizrespor (Cebeci İnönü)

15.00 Tekirdağspor-Erzin Belediyespor (Namık Kemal)

15.00 Gölcükspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Gölcük)

15.00 Anagold 24 Erzincanspor-Manavgatspor (Erzincan 13 Şubat)

15.00 Beylerbeyi-Kütahyaspor (Beylerbeyi 75. Yıl)

15.00 Sancaktepe Belediyespor-Karacabey Birlikspor (Sancaktepe 15 Temmuz)

15.00 Kozan Belediyespor-Bayburt Grup Özel idare (İsmet Atlı)

15.00 Kızılcabölükspor-Kocaelispor (Kızılcabölük Semt Sahası)

15.00 Çorum Belediyespor-Kartalspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

 

2. Grup

2 Nisan Pazar:

15.00 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Halide Edip Edıvarspor (Bodrum İlçe)

15.00 Kırıkhanspor-Dardanelspor (Kırıkhan İlçe)

15.00 Düzcespor-Derincespor (Düzce 18 Temmuz)

15.00 Pazarspor-Tire 1922 (Pazar İlçe)

15.00 Silivrispor-Kemerspor 2003 (Silivri)

15.00 Batman Petrolspor-Çatalcaspor (Batman 16 Mayıs)

15.00 Türk Metal Kırıkkalespor-Yeşil Bursa (Kırıkkale Başpınar)

15.00 Dersimspor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Tunceli Atatürk)

15.00 Erbaaspor-Yomraspor (Erbaa İlçe)

 

3. Grup

2 Nisan Pazar:

13.30 Orhangazispor-Elaziz Belediyespor (Orhangazi İlçe)

14.30 Denizli Futbol A Spor-Orduspor (Doğan Seyfi Atlı)

15.00 Bergama Belediyespor-Ankara Adliyespor (Bergama 14 Eylül)

15.00 Baysal İnşaat Düzyurtspor-Maltepespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

15.00 Afjet Afyonspor-Muğlaspor (Afyonkarahisar Yeni Şehir)

15.00 Sakaryaspor-Tarsus İdmanyurdu (Sakarya Atatürk)

15.00 Darıca Gençlerbirliği-Diyarbekirspor (Darıca İlçe)

15.00 Sultanbeyli Belediyespor-12 Bingölspor (Sultanbeyli Gölet)

15.00 Payasspor-Bayrampaşa (Payas İlçe)

















 

KAYNAK:
AA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER