ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL17°C
Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 10 Mart 2017 Cuma 09:32

Futbol'da Haftanın programı

Futbolda Haftanın programı

Spor Toto Süper Lig ve TFF 1. Lig'e 24. hafta maçlarıyla devam edilecek Spor Toto 2. Lig'de 26, Spor Toto 3. Lig 1. Grup'ta 29, 2 ve 3. gruplarda ise 26. hafta müsabakaları oynanacak


Futbolda Spor Toto Süper Lig ve TFF 1. Lig'e 24. hafta maçlarıyla devam edilecek. Spor Toto 2. Lig'de 26, Spor Toto 3. Lig 1. Grup'ta 29, 2 ve 3. gruplarda ise 26. hafta müsabakaları oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

 

- Spor Toto Süper Lig

Bugün:

20.00 Aytemiz Alanyaspor-Fenerbahçe (Bahçeşehir Okulları Arena)

Yarın:

13.30 Kardemir Karabükspor-Adanaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

16.00 Osmanlıspor-Bursaspor (Osmanlı)

19.00 Galatasaray-Gençlerbirliği (Türk Telekom Arena)

19.00 Gaziantepspor-Kasımpaşa (Gaziantep Arena)

12 Mart Pazar:

16.00 Atiker Konyaspor-Medipol Başakşehir (Konya Büyükşehir Belediye)

19.00 Çaykur Rizespor-Antalyaspor (Çaykur Didi)

19.00 Beşiktaş-Kayserispor (Vodafone Arena)

13 Mart Pazartesi:

20.00 Akhisar Belediyespor-Trabzonspor (Manisa 19 Mayıs)

 

- TFF 1. Lig

Bugün:

18.30 Göztepe-Ümraniyespor (Bornova)

Yarın:

13.00 Samsunspor-Büyükşehir Gaziantepspor (Samsun 19 Mayıs)

16.00 Denizlispor-Boluspor (Denizli Atatürk)

18.30 Evkur Yeni Malatyaspor-Şanlıurfaspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

12 Mart Pazar:

13.00 Bandırmaspor-Elazığspor (Bandırma 17 Eylül)

14.00 Giresunspor-Eskişehirspor (Giresun Atatürk)

16.00 Mersin İdmanyurdu-Altınordu (Mersin)

18.30 Adana Demirspor-Manisaspor (5 Ocak Fatih Terim)

13 Mart Pazartesi:

18.30 Sivasspor-Balıkesirspor (Yeni 4 Eylül)

 

- Spor Toto 2. Lig

Beyaz Grup

Bugün:

13.30 Kahramanmaraşspor-Fatih Karagümrük (Kahramanmaraş 12 Şubat)

14.30 Amed Sportif Faaliyetler-Fethiyespor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

14.30 Sivas Belediyespor-Kocaeli Birlikspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu)

15.00 Nazilli Belediyespor-Anadolu Üsküdar 1908 (Nazilli İlçe)

15.00 Konya Anadolu Selçukspor-Keçiörengücü (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

15.00 İstanbulspor-Zonguldak Kömürspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

15.00 Pendikspor-Ofspor (Pendik)

15.00 Hacettepe-Bucaspor (Ankara 19 Mayıs)

15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

 

Kırmızı Grup

Bugün:

14.30 Gümüşhanespor-Kırklarelispor (Gümüşhane Yenişehir)

15.00 Tokatspor-Aydınspor 1923 (Tokat Gaziosmanpaşa)

15.00 Menemen Belediyespor-Kastamonuspor 1966 (Menemen İlçe)

15.00 Etimesgut Belediyespor-Tuzlaspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

15.00 İnegölspor-Karşıyaka (İnegöl İlçe)

15.00 Niğde Belediyespor-Hatayspor (Niğde 5 Şubat)

15.00 Sarıyer-Kayseri Erciyesspor (Yusuf Ziya Öniş)

15.00 Eyüpspor-MKE Ankaragücü (Eyüp)

 

- Spor Toto 3. Lig

1. Grup

Bugün:

13.30 Beylerbeyi-Cizrespor (Beylerbeyi 75. Yıl)

14.30 Kartalspor-Bayburt Grup Özel İdare (Kartal)

14.30 Anagold 24 Erzincanspor-Ankara Demirspor (Erzincan 13 Şubat)

15.00 Gölcükspor-Tekirdağspor (Gölcük)

15.00 Sancaktepe Belediyespor-Erzin Belediyespor (Sancaktepe 15 Temmuz)

15.00 Kozan Belediyespor-Van Büyükşehir Belediyespor (İsmet Atlı)

15.00 Kızılcabölükspor-Manavgatspor (Doğan Seyfi Atlı)

15.00 Çorum Belediyespor-Kütahyaspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

15.00 Altay-Karacabey Birlikspor (İzmir Atatürk)

 

2. Grup

Bugün:

14.30 Batman Petrolspor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Batman 16 Mayıs)

14.30 Kırıkhanspor-Tire 1922 (Kırıkhan İlçe)

14.30 Dersimspor-Pazarspor (Tunceli Atatürk)

15.00 Kemerspor 2003-Dardanelspor (Dr. Fehmi Öncel)

15.00 Silivrispor-Derincespor (Silivri)

15.00 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Yomraspor (Bodrum İlçe)

15.00 Türk Metal Kırıkkalespor-Halide Edip Adıvarspor (Kırıkkale Başpınar)

15.00 Çatalcaspor-Yeşil Bursa (Ziya Altınoğlu)

14 Mart Salı:

15.00 Düzcespor-Erbaaspor (Düzce 18 Temmuz)

 

3. Grup

Bugün:

14.00 Sultanbeyli Belediyespor-Orduspor (Sultanbeyli Gölet)

14.30 Payasspor-Orhangazispor (Payas İlçe)

14.30 Baysal İnşaat Düzyurtspor-Tarsus İdmanyurdu (Ahmet Suat Özyazıcı)

15.00 Afjet Afyonspor-Diyarbekirspor (Afyonkarahisar Yeni Şehir)

15.00 Maltepespor-Muğlaspor (Maltepe Hasan Polat)

15.00 Sakaryaspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Sakarya Atatürk)

15.00 Ankara Adliyespor-12 Bingölspor (Ankara OSTİM)

15.00 Bergama Belediyespor-Bayrampaşa (Bergama 14 Eylül)

15.00 Darıca Gençlerbirliği-Elaziz Belediyespor (Darıca İlçe)

KAYNAK:
AA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER