ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Az Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Mart 2017 Cuma 09:59

Futbol'da bu Hafta

Futbolda bu Hafta

Spor Toto Süper Lig ve TFF 1. Lig'e 25. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek Spor Toto 2. Lig'de 28, Spor Toto 3. Lig 1. Grup'ta 31, 2 ve 3. gruplarda ise 27. hafta müsabakaları oynanacak


Futbolda Spor Toto Süper Lig ve TFF 1. Lig'e 25. hafta maçlarıyla devam edilecek. Spor Toto 2. Lig'de 28, Spor Toto 3. Lig 1. Grup'ta 31, 2 ve 3. gruplarda ise 27. hafta müsabakaları oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

 

- Spor Toto Süper Lig

Bugün:

20.00 Fenerbahçe-Atiker Konyaspor (Ülker)

Yarın:

13.30 Kasımpaşa-Osmanlıspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Kayserispor-Gaziantepspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

19.00 Adanaspor-Akhisar Belediyespor (5 Ocak Fatih Terim)

19.00 Trabzonspor-Galatasaray (Medical Park Arena)

19 Mart Pazar:

13.30 Gençlerbirliği-Çaykur Rizespor (Ankara 19 Mayıs)

16.00 Medipol Başakşehir-Kardemir Karabükspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

16.00 Bursaspor-Aytemiz Alanyaspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

19.00 Antalyaspor-Beşiktaş (Antalya)

 

- TFF 1. Lig

Bugün:

18.30 Altınordu-Samsunspor (Bornova)

Yarın:

13.00 Ümraniyespor-Bandırmaspor (Atatürk Olimpiyat)

16.00 Balıkesirspor-Mersin İdmanyurdu (Balıkesir Atatürk)

16.00 Boluspor-Giresunspor (Bolu Atatürk)

18.30 Manisaspor-Evkur Yeni Malatyaspor (Manisa 19 Mayıs)

19 Mart Pazar:

13.00 Büyükşehir Gaziantepspor-Denizlispor (Gaziantep Arena)

13.00 Elazığspor-Adana Demirspor (Elazığ Atatürk)

16.00 Şanlıurfaspor-Sivasspor (Şanlıurfa GAP Arena)

18.30 Eskişehirspor-Göztepe (Yeni Eskişehir)

 

- Spor Toto 2. Lig

Beyaz Grup

19 Mart Pazar:

14.30 Kahramanmaraşspor-Ofspor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

14.30 Amed Sportif Faaliyetler-Bucaspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

15.00 Konya Anadolu Selçukspor-Fatih Karagümrük (Konya Atatürk)

15.00 Hacettepe-Kocaeli Birlikspor (Cebeci İnönü)

15.00 Zonguldak Kömürspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Devrek İlçe)

15.00 Nazilli Belediyespor-Fethiyespor (Nazilli İlçe)

15.00 İstanbulspor-Keçiörengücü (Bahçelievler İl Özel İdare)

15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

15.00 Pendikspor-Sivas Belediyespor (Pendik)

 

Kırmızı Grup

19 Mart Pazar:

14.30 1461 Trabzon-MKE Ankaragücü (Ahmet Suat Özyazıcı)

14.30 Gümüşhanespor-İnegölspor (Gümüşhane Yenişehir)

15.00 Sarıyer-Aydınspor 1923 (Yusuf Ziya Öniş)

15.00 Eyüpspor-Hatayspor (Eyüp)

15.00 Menemen Belediyespor-Tuzlaspor (Menemen İlçe)

15.00 Tokatspor-Karşıyaka (Tokat Gaziosmanpaşa)

15.00 Niğde Belediyespor-Kırklarelispor (Niğde 5 Şubat)

15.00 BUGSAŞ Spor-Kastamonuspor 1966 (Ankara OSTİM)

15.00 Etimesgut Belediyespor-Kayseri Erciyesspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

 

- Spor Toto 3. Lig

1. Grup

19 Mart Pazar:

15.00 Beylerbeyi-Van Büyükşehir Belediyespor (Beylerbeyi 75. Yıl)

15.00 Sancaktepe Belediyespor-Manavgatspor (Sancaktepe 15 Temmuz)

15.00 Kozan Belediyespor-Kütahyaspor (İsmet Atlı)

15.00 Kızılcabölükspor-Karacabey Birlikspor (Kızılcabölük Semt Sahası)

15.00 Çorum Belediyespor-Bayburt Grup Özel İdare (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

15.00 Altay-Kocaelispor (İzmir Atatürk)

15.00 Tekirdağspor-Ankara Demirspor (Namık Kemal)

15.00 Gölcükspor-Cizrespor (Gölcük Şehir)

20 Mart Pazartesi:

14.30 Anagold 24 Erzincanspor-Erzin Belediyespor (Erzincan 13 Şubat)

 

2. Grup

19 Mart Pazar:

14.30 Yomraspor-Çatalcaspor (Yomra İlçe)

14.30 Pazarspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Pazar İlçe)

14.30 Erbaaspor-Dersimspor (Erbaa İlçe)

15.00 Halide Edip Adıvarspor-Kırıkhanspor (Vefa)

15.00 Tire 1922-Düzcespor (Tire 4 Eylül)

15.00 Derincespor-Batman Petrolspor (İzmit İsmetpaşa)

15.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Türk Metal Kırıkkalespor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

15.00 Yeşil Bursa-Kemerspor 2003 (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

20 Mart Pazartesi:

15.00 Dardanelspor-Silivrispor (Çanakkale 18 Mart)

 

3. Grup

Bugün:

14.30 Elaziz Belediyespor-Maltepespor (Elazığ Atatürk)

Yarın:

14.30 Diyarbekirspor-Sultanbeyli Belediyespor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

19 Mart Pazar:

14.30 Orduspor-Payasspor (Ordu 19 Eylül)

14.30 12 Bingölspor-Bergama Belediyespor (Bingöl Şehir)

15.00 Muğlaspor-Ankara Adliyespor (Muğla Atatürk)

15.00 Bayrampaşa-Baysal İnşaat Düzyurtspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

15.00 Tarsus İdmanyurdu-Afjet Afyonspor (Tarsus İlçe)

15.00 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği (Doğan Seyfi Atlı)

15.00 Orhangazispor-Sakaryaspor (Orhangazi İlçe)

KAYNAK:
AA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER