ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL16°C
Sisli
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Nisan 2013 Pazar 22:56

Futbol: Toplu sonuç


Futbolda PTT 1. Lig, Spor Toto 2. ve 3. Lig'e haftanın maçlarıyla devam edildi.
     Alınan sonuçlar şöyle:
    
     -PTT 1. Lig-
    
     Denizlispor-Karşıyaka..............................( 1 - 2 )
     Samsunspor-MKE Ankaragücü..........................( 2 - 4 )
     Boluspor-Şanlıurfaspor.............................( 0 - 1 )
     Torku Konyaspor-Adanaspor..........................( 1 - 0 )
    
     -Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup-
    
     Kırklarelispor-Bayrampaşaspor......................( 1 - 4 )
     Çamlıdere Şekerspor-Anadolu Selçukluspor...........( 0 - 2 )
     İnegölspor-Eyüpspor................................( 7 - 2 )
     Ofspor-Yeni Malatyaspor............................( 0 - 0 )
     Körfez Futbol Kulübü-Balıkesirspor.................( 1 - 1 )
     İskenderun Demir Çelikspor-Denizli Belediyespor....( 0 - 0 )
     Gaziosmanpaşaspor-Kızılcahamamspor.................( 1 - 1 )
     Alanyaspor-Tokatspor...............................( 4 - 1 )
    
     -Kırmızı Grup-
    
     Faturavizyon Kahramanmaraşspor-Sakaryaspor.........( 1 - 1 )
     Pendikspor-Giresunspor.............................( 3 - 3 )
     Nazilli Belediyespor-Sarıyer.......................( 5 - 1 )
     Hatayspor-Tarsus İdman Yurdu.......................( 4 - 1 )
     Bandırmaspor-Polatlı BUGSAŞ Spor...................( 1 - 2 )
     Bozüyükspor-Ünyespor...............................( 3 - 1 )
     İstanbul Güngörenspor-Çankırıspor..................( 0 - 2 )
     Fethiyespor-Tepecikspor............................( 2 - 3 )
    
     -Spor Toto 3. Lig 1. Grup-
    
     İstanbulspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor....( 2 - 1 )
     Fatih Karagümrük-Beşikdüzüspor.....................( 0 - 2 )
     Orhangazispor-Kastamonuspor........................( 2 - 0 )
     Siirtspor-Anadolu Üsküdar 1908.....................( 2 - 1 )
     Pazarspor-Tekirova Belediyespor....................( 1 - 2 )
     Kırıkhanspor-Sandıklıspor..........................( 2 - 1 )
     Bergama Belediyespor-Çorumspor.....................( 3 - 2 )
     Kayseri Şekerspor-Belediye Vanspor.................( 3 - 0 )
     Gölcükspor-Ankara Demirspor........................( 1 - 0 )
    
     -3. Grup-
    
     Arsinspor-Kahramanmaraş Belediyespor...............( 0 - 1 )
     Yimpaş Yozgatspor-Elazığ Belediyespor..............( 3 - 1 )
     Maltepespor-OYAK Renault...........................( 2 - 0 )
     Gümüşhanespor-Keçiörengücü.........................( 1 - 1 )
     Çorum Belediyespor-Sancaktepe Belediyespor.........( 1 - 1 )
     Kocaelispor-Beylerbeyi.............................( 2 - 2 )
     Darıca Gençlerbirliği-Altınordu....................( 1 - 2 )
     Erzurum Büyükşehir Belediyespor-Isparta Emrespor...( 1 - 0 )
 

KAYNAK:
AA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER