ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 10 Ekim 2013 Perşembe 12:05

Futbol: 2014 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri


2014 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde yarın 9 grupta toplam 24 maç yapılacak.
Gruplarda sondan bir önceki maç gününde Türkiye, deplasmanda Estonya ile karşılaşacak.
2014 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde yarınki maçların programı ve gruplarda son puan durumu şöyle:

- A Grubu

18.00 Hırvatistan - Belçika (Zagreb)
19.45 Galler - Makedonya (Cardiff)

Takım O G B M A Y P Belçika 8 7 1 0 15 2 22 Hırvatistan 8 5 2 1 11 5 17 Sırbistan 9 3 2 4 13 10 11 İskoçya 9 2 2 5 6 12 8 Makedonya 8 2 1 5 6 10 7 Galler 8 2 0 6 7 19 6
- B Grubu

19.00 Ermenistan - Bulgaristan (Erivan)
19.30 Malta - Çek Cumhuriyeti (Ta'Qali)
20.15 Danimarka - İtalya (Kopenhag)

Takım O G B M A Y P İtalya 8 6 2 0 15 5 20 Bulgaristan 8 3 4 1 13 6 13 Danimarka 8 3 3 2 9 10 12 Çek Cumhuriyeti 8 2 3 3 8 8 9 Ermenistan 8 3 0 5 8 10 9 Malta 8 1 0 7 4 18 3
- C Grubu

18.00 Faroe Adaları - Kazakistan (Torshavn)
20.45 Almanya - İrlanda Cumhuriyeti (Köln)
20.45 İsveç - Avusturya (Solna)

Takım O G B M A Y P Almanya 8 7 1 0 28 7 22 İsveç 8 5 2 1 14 8 17 Avusturya 8 4 2 2 16 8 14 İrlanda Cumhuriyeti 8 3 2 3 13 13 11 Kazakistan 8 1 1 6 4 17 4 Faroe Adaları 8 0 0 8 3 25 0
- D Grubu

20.30 Hollanda - Macaristan (Amsterdam)
20.30 Andorra - Romanya (Andorra La Vella)
21.30 Estonya - Türkiye (Tallinn)

Takım O G B M A Y P Hollanda 8 7 1 0 24 4 22 Macaristan 8 4 2 2 18 12 14 Türkiye 8 4 1 3 14 7 13 Romanya 8 4 1 3 13 12 13 Estonya 8 2 1 5 6 16 7 Andorra 8 0 0 8 0 24 0
- E Grubu

18.45 İzlanda - Güney Kıbrıs (Reykjavik)
20.30 Arnavutluk - İsviçre (Tiran)
20.45 Slovenya - Norveç (Maribor)

Takım O G B M A Y P İsviçre 8 5 3 0 14 5 18 İzlanda 8 4 1 3 14 14 13 Slovenya 8 4 0 4 11 10 12 Norveç 8 3 2 3 9 9 11 Arnavutluk 8 3 1 4 8 9 10 Güney Kıbrıs 8 1 1 6 4 13 4
- F Grubu

20.30 Lüksemburg - Rusya (Lüksemburg)
20.45 Portekiz - İsrail (Lizbon)
21.00 Azerbaycan - Kuzey İrlanda (Bakü)

Takım O G B M A Y P Rusya 8 6 0 2 15 4 18 Portekiz 8 5 2 1 16 8 17 İsrail 8 3 3 2 17 12 12 Kuzey İrlanda 8 1 3 4 8 14 6 Lüksemburg 8 1 3 4 7 19 6 Azerbaycan 8 0 5 3 4 10 5
- G Grubu

18.30 Litvanya - Letonya (Vilnius)
20.00 Bosna Hersek - Liechtenstein (Zenica)
21.45 Yunanistan - Slovakya (Atina)

Takım O G B M A Y P Bosna Hersek 8 6 1 1 25 5 19 Yunanistan 8 6 1 1 9 4 19 Slovakya 8 3 3 2 9 7 12 Litvanya 8 2 2 4 7 10 8 Letonya 8 2 1 5 8 16 7 Liechtenstein 8 0 2 6 3 19 2
- H Grubu

19.00 Moldova - San Marino (Kişinev)
20.00 İngiltere - Karadağ (Londra)
21.00 Ukrayna - Polonya (Kharkov)

Takım O G B M A Y P İngiltere 8 4 4 0 25 3 16 Ukrayna 8 4 3 1 19 4 15 Karadağ 8 4 3 1 15 8 15 Polonya 8 3 4 1 18 9 13 Moldova 8 1 2 5 4 15 5 San Marino 8 0 0 8 1 43 0
- I Grubu

22.00 İspanya - Belarus (Palma De Mallorca)


Takım O G B M A Y P İspanya 6 4 2 0 10 2 14 Fransa 7 4 2 1 12 6 14 Finlandiya 7 2 3 2 5 6 9 Gürcistan 7 1 2 4 3 8 5 Belarus 7 1 1 5 6 14 4
Not: Maç saatleri yereldir.
 

KAYNAK:
AA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER